Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Samsung ukázal nový Galaxy C5 Pro, toto ponúkne

Novinka bola predbežne prezentovaná počas konania Samsung Forum 2017.

Dlhšie očakávaná novinka Galaxy C5 Pro od juhokórejského výrobcu sa dočkala svojho „oficiálneho“ predstavenia. Samsung spomínaný telefón totiž prezentoval počas konania Samsung Forum 2017, písal web Sammobile.com.

Už predtým sa Samsung Galaxy C5 Pro objavil napríklad v databázach čínskeho orgánu TENAA aj amerického FCC a tiež v porovnávacích testoch.

zdroj: Sammobile.com zdroj: Sammobile.com

Kým predtým bola novinka zachytená vo farbách Blue, Champagne Gold aj Rose Gold, na Samsung Forum 2017 sa objavila v čiernej farebnej verzii.

Samsung Galaxy C7 Pro: Veľký Super AMOLED displej aj kovové telo
Samsung Galaxy C7 Pro: Veľký Super AMOLED displej aj kovové telo

Novinka od Samsungu spadá do strednej triedy. Ponúkne aj dvojicu 16-megapixelových fotoaparátov.

Kovová novinka svojou výbavou bude spadať do strednej triedy. Na prednej strane nájdeme 5,2-palcový Super AMOLED displej s rozlíšením Full HD, v útrobách naopak čipset Qualcomm Snapdragon 626 párovaný so 4 GB RAM a 64 GB flash priestoru.

K dispozícii budeme mať aj 16-megapixelový fotoaparát/kameru na prednej i zadnej strane, nechýba podpora microSD kariet. Operačným systémom je podľa všetkého Android 7.0 Nougat už v základnej výbave.

zdroj: Sammobile.com zdroj: Sammobile.com

Galaxy C5 Pro má na čínskom trhu stanovenú cenu na zhruba 345 eur po prepočte, pričom predaj má odštartovať v priebehu tohto mesiaca. Predbežne chýbajú informácie o dostupnosti v iných končinách.

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.