Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Príchod Samsung Galaxy S8 sa možno mierne oneskorí

Samotné predstavenie smartfónu sa však posúvať nemá.

Samsung už počas MWC 2017 informoval širokú verejnosť, že 29. marca sa bude konať ďalšia Galaxy Unpacked prezentácia. Hoci detaily nezverejnil, je skoro isté, že na prezentácii uvidíme nové vlajkové lode Galaxy S8 a S8+.

Nejasnosti však stále pretrvávajú okolo termínu samotného príchodu na trh oboch telefónov. Posledné správy viackrát spomínali dátum 21. apríl.

Samsung naznačil kedy predstaví Galaxy S8 a S8+
Samsung naznačil kedy predstaví Galaxy S8 a S8+

Špeciálny event Unpacked 2017 klope na dvere.

Evan Blass, ktorý máva presné informácie, však teraz prišiel s novými správami. Tvrdí, že dvojica Galaxy S8 produktov by mala na trhu odštartovať s miernym oneskorením. Údajne pôjdu do predaja až 28. apríla, upozornil web GSMArena.com.

Môžeme len špekulovať o dôvodoch, ktoré by mohli viesť Samsung k miernemu posunu štartu predaja. Možno však majú súvis s produkciou kľúčových komponentov, ktoré budú nové telefóny obsahovať. Mohlo by ísť predovšetkým o výrobu čipsetov Exynos 9, resp. Snapdragon 835, ktoré by mali nové vlajkové lode využívať. Možno chce Samsung zaistiť, aby mal hneď na úvod dostatočný počet kusov na pokrytie objednávok.

Nový únik: Samsung Galaxy S8 má ponúknuť snímač dúhovky či 5,8-palcový displej
Nový únik: Samsung Galaxy S8 má ponúknuť snímač dúhovky či 5,8-palcový displej

Novinka od Samsungu ponúkne, vcelku očakávane, špičkové parametre.

Nie je však ani vylúčené, že by zdržanie mohlo mať súvis s prídavnými testovaniami (batérie), aby sa neopakovala kauza okolo Galaxy Note 7.

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.