Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

4ka: Minimum pri automatickom dobití sa mení

Operátor sa rozhodol upraviť sumu, po ktorej nasleduje automatické dobitie kreditu.

4ka zákazníkom v e-maile oznámila, že pristúpila k úprave výšky minimálnej hodnoty kreditu. Kým pôvodne boli na výber dve sumy, po novom je to hodnota, ktorú si sám zvolí zákazník. Minimom sú však dve eurá.

„Rušíme preddefinovanú hodnotu minimálneho kreditu na dobitie vo výške 1 eur a 0,50 eur a nechávame jej nastavenie plne na Vás,“ uviedol nováčik.

Zmena sa týka zákazníkov, ktorí majú nastavené automatické dobitie kreditu po jeho minutí. Nová výška sa dá nastaviť v rozmedzí od dvoch eur až do 44 eur.

Od včerajška sa upravila hodnota pri takomto dobití na dve eurá pre všetkých klientov – v zákazníckej zóne si ju môžete zmeniť. Niektorým zákazníkom sa po zmene môže automaticky dobiť kredit, aj keď s tým nepočítali.

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.