Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Za tento obal môžete mať sedem nových iPhonov: Novinka od Louis Vuitton

Výrobca obaly neponúka online, treba zatelefonovať.

Spoločnosť Louis Vuitton uviedla na trh sériu luxusných obalov pre smartfón iPhone 7. Najdrahší variant však stojí až 5 500 amerických dolárov (5 186 eur), čo je asi sedemkrát viac ako je cena samotného smartfónu iPhone 7 (v závislosti od kapacity vstavanej pamäte).

Nové obaly spadajú do modelovej rady Eye-Trunk. Najlacnejší z nich má názov Monogram, pričom je dostupný v rozličných farebných variantoch v koži. Monogram pre iPhone 7 stojí 1 180 amerických dolárov (1 113 eur), kryt pre väčší iPhone 7 Plus stojí 1 250 amerických dolárov (1 179 eur).

Lacnejší z nových krytov Louis Vuitton (zdroj: Louis Vuitton) Lacnejší z nových krytov Louis Vuitton (zdroj: Louis Vuitton)

Vrcholom série je zlatý obal z krokodílej kože. Pre menší iPhone 7 je cena stanovená na 5 050 amerických dolárov (4 761 eur), pre väčší variant je cena spomínaných 5 500 amerických dolárov (5 186 eur).

Najdrahší variant krytu stojí ako ojazdené auto (zdroj: Louis Vuitton) Najdrahší variant krytu stojí ako ojazdené auto (zdroj: Louis Vuitton)

Pohľad na prednú stranu prezrádza, že obaly pridajú smartfónom ďalšie milimetre, čo už hlavne u iPhone 7 Plus s 5,5-palcovou uhlopriečkou môže byť problém. Výrobca na druhej strane však sľubuje kvalitnú a štýlovú ochranu.

Telefóny s obalmi naberú na rozmeroch (zdroj: Louis Vuitton) Telefóny s obalmi naberú na rozmeroch (zdroj: Louis Vuitton)

Nové obaly sa nepredávajú online a prípadní záujemci musia zatelefonovať spoločnosti pre viac informácií.

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.