Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Samsung potvrdil existenciu asistenta Bixby. Na svojich oficiálnych stránkach

Každá stránka spomína asistenta len jediný raz. Weby sú ale tri.

Už vlastne ani nie je tajomstvom, že Samsung plánuje do svojej tohtoročnej vlajkovej lode implementovať nového hlasového asistenta Bixby. Okrem správ z neoficiálnych zdrojov uvedenú skutočnosť totiž po novom potvrdzujú aj oficiálne stránky spoločnosti. Téme sa venoval web GSMArena.com.

Takto bude podľa všetkého vyzerať softvér Samsungu Galaxy S8
Takto bude podľa všetkého vyzerať softvér Samsungu Galaxy S8

Minimum rušivých prvkov či odstránené popisky aplikácií. Spoločnosť sa zjavne pokúsi zaujať jednoduchosťou.

Zmienku možno konkrétne nájsť na weboch pre Taliansko, vybrané štáty na severe Afriky a arabské krajiny. Nachádza sa na podstránke Ochrana osobných údajov, ktorá vo voľnom preklade hovorí: „Okrem toho môžete pomocou hlasových príkazov s Bixby ovládať všetky operácie normálne vykonávané dotykom.“ Iné verzie webu, vrátane slovenskej, však túto vetu neobsahujú.

O Bixbym by sa malo hovoriť medzi vetami spomínajúcimi S-Voice a S-Translater (zdroj: redakcia) O Bixbym by sa malo hovoriť medzi vetami spomínajúcimi S-Voice a S-Translater (zdroj: redakcia)

Na záver dodajme, že o hlasovom asistentovi Bixbym sa hovorí ako o náhrade súčasného S-Voice. Smartfóny Galaxy S8 by dokonca mali mať na jeho aktiváciu vyčlenené samostatné hardvérové tlačidlo.

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.