Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Cynická obluda má vlastnú aplikáciu. Platenú a s bonusmi

Určená je vraj pre skalných fanúšikov a autor sa chcel vyhnúť autocenzúre.

Na stiahnutie: Cynická obluda

Autor webu Cynická obluda, Radoslav Ondřejíček, uviedol rovnomennú mobilnú aplikáciu pre iOS a Android. Slúžiť bude ako alternatíva k facebookovej stránke projektu a webu, ktorý funguje pod doménou Denníka N.

Aplikácia je síce v obchodoch spomenutých platforiem dostupná zadarmo, obsah však zobrazí až po zaplatení mesačného predplatného vo výške 1,99 eura, respektíve ročného predplatného za 19,99 eura.

Predplatitelia dostanú okrem verejne dostupných obrázkových koláží aj obsah navyše. Má ísť o obrázky, ktoré sa na web či facebookovú stránku nedostanú.

Cynická obluda pre Android (zdroj: Google Play, Radoslav Ondřejíček) Cynická obluda pre Android (zdroj: Google Play, Radoslav Ondřejíček)

Mobilná verzia Cynickej obludy má byť práve bonusovým obsahom primárne zameraná na skalných fanúšikov, ktorým neprekážajú ani „sprosté a nactiutŕhajúce vtipy“, ako ich opísal autor.

„Preč sú tie krásne časy, keď Cynickú obludu lajkovalo 500 ľudí, z ktorých som väčšinu poznal osobne a mohol som tam dať ľubovoľný žart, lebo som vedel, že tí ľudia nie sú hlúpi, rozumejú žartu, rozumejú, že humor sa môže robiť z čohokoľvek, a ak sa aj nepobavia, nebudú sa mi vyhrážať, že so mnou zúčtujú, až preberú moc do svojich rúk,“ vysvetľuje vznik aplikácie Ondřejíček.

Cynická obluda pre Android a iOS je bez reklám, ponúka vlastné vyhľadávanie či upozornenia na nový obsah.

Názov aplikácie

Cynická obluda

Podpora iOS

Áno

Podpora Android

Áno

Podpora Windows Phone

Nie

Nákupy v aplikácii

Áno

Vydavateľ

Rado Ondřejíček

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.