Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Obchod Play ponúkne každý týždeň jednu aplikáciu zadarmo

Hoci Google už v minulosti ako Free App of the Week jednu aplikáciu ponúkal, ďalších sme sa nedočkali.

Spoločnosť Google zrejme nechce zaostávať za konkurenciou. Okrem online obchodov firiem Amazon a Apple už totiž kategóriu Free App of the Week (Aplikácia zadarmo na tento týždeň) možno nájsť aj v Obchode Play. Téme sa venoval web Android Police.

Hoci aplikácia je bezplatne ponúkaná aj Slovákom, sekciu Free App of the Week budete hľadať márne (zdroj: Android Police) Hoci aplikácia je bezplatne ponúkaná aj Slovákom, sekciu Free App of the Week budete hľadať márne (zdroj: Android Police)

A hoci našincom sa možno samostatná sekcia na tejto adrese v mobile či na webe nezobrazí, akciu na daný titul využiť môžu. Momentálne je bezplatne dostupná hra Card Wars - Adventure Time, ktorá bežne stojí 3,39 eura. Pripomeňme, že ponuka platí iba pre používateľov operačného systému Android.

Aj keby teda Googlu ešte chvíľu trvalo, kým sekciu Free App of the Week uvoľní aj pre náš región, používatelia môžu dočasne bezplatné aplikácie v službe identifikovať jednoducho. Ich cena je totiž prečiarknutá a zobrazená sivou farbou, podobne ako v prípade aplikácií, ktoré zlacnil sám vývojár.

Dočasne bezplatné aplikácie možno v Obchode Play identifikovať sivou a prečiarknutou cenovkou (zdroj: redakcia) Dočasne bezplatné aplikácie možno v Obchode Play identifikovať sivou a prečiarknutou cenovkou (zdroj: redakcia)

Na záver dodajme, že rovnakú ponuku sa zjavne Google snažil spustiť už pred dvoma rokmi. Vtedy však iniciatíva vydržala iba jeden týždeň a ďalších bezplatných aplikácií sme sa už nedočkali.

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.