Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Samsung Galaxy S8 je dostupný aj so skutočným zlatom či platinou. Je však drahý

Najlacnejšia luxusná verzia Galaxy S8 stojí približne 2 650 eur.

Keď Samsung uviedol nové vlajkové lode Galaxy S8 a Galaxy S8+, uviedol ich aj v zlatej farbe. Jedna vec je však farba, druhá skutočný kov. Truly Exquisite teraz uvádza novú sériu, v ktorej sú dostupné oba smartfóny s rámikom zo skutočného zlata alebo platiny.

V ponuke je konkrétne väčší aj menší model s rámikom z 24-karátového zlata, model Rose Gold z 18-karátového zlata alebo telefón s platinovým rámom. Luxusné rámiky je možné kombinovať s bežnými farebnými variantmi Midnight Black alebo Orchid Grey, ktoré určujú farbu sklenenej zadnej strany.

Samsung Galaxy S8 je dostupný aj s rámikom z drahých kovov (zdroj: trulyexquisite) Samsung Galaxy S8 je dostupný aj s rámikom z drahých kovov (zdroj: trulyexquisite)

Najlacnejší je Galaxy S8 s 24-karátovým zlatom, ktorý stojí 2 250 libier (2 652 eur). Verzia Rose Gold je o 50 libier (59 eur) drahšia a platinový model s cenou 2 350 libier (2 770 eur) je najdrahší.

Všetky sa predávajú v drevenej krabici, v ktorej bude okrem mobilu aj powerbanka z 24-karátového zlata, luxusné kožené púzdro, podložka pre bezdrôtové nabíjanie a VR headset Gear VR.

Príslušenstvo luxusného telefónu je taktiež luxusné (zdroj: trulyexquisite) Príslušenstvo luxusného telefónu je taktiež luxusné (zdroj: trulyexquisite)

Všetky Galaxy S8 zo série Truly Exquisite obsahujú čipset Exynos, 4 GB RAM a 64 GB úložisko. Dátum dodania je odhadovaný na 3-4 týždne po spustení predaja bežných Galaxy S8 v Európe, čo je 28. apríla.

Video: Toto sú vlajkové lode Samsungu. Veľký displej a množstvo noviniek:

(1 EUR = 0,8484 GBP)

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.