Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

HMD Global: Pozor na podporu telefónov Nokia

Podporu, servis a opravu elektroniky s logom Nokia zastrešujú dve firmy.

Právo na výrobu a predaj telefónov s logom Nokia odkúpila od Microsoftu firma HMD Global, o servis a podporu sa však stará len u novších zariadení. U starších túto úlohu outsourcovala do rúk firmy B2X, ktorá poskytuje zákaznícku podporu v mene takých hráčov, akými sú napríklad Apple či Microsoft.

B2X však podporuje telefóny a smartfóny Nokia vyrobené len pred 1. decembrom 2016. O zariadenia Nokie vyrobené po tomto dátume sa už stará HMD Global. Na starosti tak má konkrétne podporu modelov Nokia 105, 130, 150, 216, 222 a 230. Do podpory HMD Global však spadajú aj nedávno predstavené smartfóny Nokia 3, 5 a 6.

Pre koncového zákazníka sa tak navonok nič nemení. Zariadenia Nokia vyrobené pred 1. decembrom 2016 jednoducho opravuje B2X, servis  a podporu prístrojov Nokia vyrobených po tomto dátume má na starosti HMD Global.

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.