Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Chystaný Xiaomi Mi MIX 2: Nový detailný únik naznačil parametre

Novinka nadviaže na vlaňajší Xiaomi Mi MIX, ktorý upútal nemálo pozornosti.

Xiaomi už potvrdil, že pracuje na druhej generácii telefónu Mi MIX, ktorého prakticky celú prednú stranu tvorí veľký displej.

Novinka Mi MIX 2 sa objavila zalistovaná na stránke predajcu Gearbest, kde zároveň boli zverejnené aj kľúčové technické parametre. Nie je však jasné, odkiaľ má Gearbest tieto informácie a preto treba brať parametre s určitou rezervou. Vzhľadom však k tomu, čo sa objavilo doteraz, nemusia byť informácie ďaleko od pravdy. Na tému upozorňuje web Gizmochina.com.

Xiaomi Mi MIX: Bezrámový displej či Snapdragon 821
Xiaomi Mi MIX: Bezrámový displej či Snapdragon 821

Novinka od čínskeho výrobcu tiež nešetrí operačnou pamäťou: ponúkne rovno kapacitu 4 alebo 6 GB.

Gearbest okrem iného uvádza, že tabletofón má disponovať 6,4-palcovým AMOLED displejom s rozlíšením 2 560 × 1 440 pixelov. V útrobách nájdeme čipset Snapdragon 835, ktorý by mal byť párovaný so 4, 6 alebo 8 GB RAM a 128 alebo 256 GB flash priestoru.

zdroj: Gizmochina.com zdroj: Gizmochina.com

Spomína sa aj 19-megapixelový hlavný fotoaparát, 13-megapixelová predná kamera, snímač odtlačkov prstov, podpora dvoch SIM kariet či batéria s kapacitou 4 500 mAh. Chýbať nemá ani 3,5mm jack, operačným systémom bude MIUI 9 (založený na Android 7.1).

Ceny Xiaomi Mi MIX 2 by mali odštartovať pod hranicou 900 eur po prepočte a presiahnu 1 000 eur pri najvyšších konfiguráciách.

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.