Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Orange veľmi výrazne znížil cenu 1 GB balíka dát. Vybraným klientom

Operátor sa rozhodol markantne upraviť cenu gigabajtového internetového balíčka.

Mobilný poskytovateľ Orange, upravil cenovku 1 GB balíčka mobilných dát zákazníkom, ktorí využívali bezplatné dáta v rámci Navzájom zadarmo alebo cez e-shop ako bonus za objednanie služby.

„Ponuka je poďakovaním pre zákazníkov, ktorí využívali alebo využívajú benefit Navzájom zadarmo, alebo si aktivovali služby prostredníctvom e-shopu,“ povedala pre Živé.sk a Mobilmaniu hovorkyňa Orangeu Alexandra Piskunová.

Ponuka je dostupná napríklad na webe v rámci zákazníckej zóny.

Orange veľmi výrazne znížil cenu 1 GB balíka dát Orange veľmi výrazne znížil cenu 1 GB balíka dát

Výrazne výhodnejšie ako doteraz

Operátor avizoval „atraktívnu“ ponuku ešte v auguste minulého roka, keď sa niektorí zákazníci mohli obávať toho, že po polroku budú musieť zaplatiť pri nižších paušáloch za 1 000 MB až 10 eur. Pri vyšších programoch Max stojí 1 GB dát štandardne až 6 eur. Rovnaký objem dát stojí štandardne dve eurá pri dátových paušáloch Data Max.

Orange hovorí, že keď si klienti aktivujú zvýhodnený balíček dát za dve eurá, budú ho môcť využívať trvalo. „Využívanie služby je po jej aktivácii bez časového obmedzenia. Pravidelne prinášame nové atraktívne služby, preto môže byť čas na aktiváciu služieb obmedzený. Ponuka platí do odvolania,“ zdôrazňuje Piskunová.

Na otázku, či plánuje operátor znížiť ceny internetových balíkov pre všetkých, uviedol, že „o zmenách bude informovať, keď to bude aktuálne.“

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.