Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Chystaný Samsung Galaxy J7 Max: Veľký displej či 4 GB RAM

Novinka by tiež mala využívať čipset Helio P20.

Na internete sa objavila nová prezentácia, ktorá zachytáva pripravovanú novinku od juhokórejského Samsungu. Pôjde o tabletofón, ktorý bude spadať do línie Galaxy J. Na trhu má byť známy ako Galaxy J7 Max, písali Gizmochina.com či Phonearena.com.

Chystaný Samsung Galaxy J7 2017 zrejme dostane lepšie parametre
Chystaný Samsung Galaxy J7 2017 zrejme dostane lepšie parametre

Novinka sa (opäť) objavila v porovnávacom teste GFXBench.

Galaxy J7 Max má okrem iného ponúknuť 5,7-palcový displej typu TFT, ktorý bude zobrazovať vo Full HD rozlíšení. V útrobách nájdeme osemjadrový čipset MediaTek MT6757V (1,6 GHz), ktorý je známy aj ako MediaTek Helio P20. Čipset bude párovaný so 4 GB operačnej pamäte RAM aj 32 GB vnútorného flash priestoru. Samozrejmosťou bude podpora pre pamäťové karty microSD.

zdroj: Gizmochina.com zdroj: Gizmochina.com

Fotoaparáty, resp. kamery budú na prednej i zadnej strane 13-megapixelové (zadný fotoaparát f/1,7, predná kamera f/1,9), pričom oba budú doplnené o LED blesky. Predná kamera bude navyše podporovať Smart Glow 2.0 pre krajšie selfie snímky.

Operačným systémom tabletofónu bude Android 7.0 Nougat v základnej výbave, uniknutá prezentácia sa zmieňuje aj o podpore pre platby Samsung Pay Mini či batérii s kapacitou 3 300 mAh. Chýbať nemá ani snímač odtlačkov prstov (na prednej strane). Novinka má mať hrúbku tela 8,1 mm.

Galaxy J7 Max sa má dodávať v čiernej aj zlatej farbe. Predstavenie telefónu sa zrejme udeje v priebehu budúceho mesiaca.

Video: Toto sú vlajkové lode Samsungu. Veľký displej a množstvo noviniek:

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.