Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Poznáme podobu iPhone 8? Údajne unikli oficiálne rendery

Znovu je potvrdená vertikálna orientácia objektívov, snímač odtlačkov prstov má byť integrovaný v displeji.

Redakcia Engadget od nemenovaného - no údajne spoľahlivého - zdroja obdŕžala rendery nadchádzajúceho iPhonu. O podobe jubilejného iPhone 8, ako je zatiaľ prezývaný, sa hovorilo už mnohokrát, teraz by sme sa však mali pozerať na údajne oficiálnu podobu telefónov.

Na obrázkoch je konkrétne menší z modelov, ktorého displej vraj nebude mať 4,7 palca, ale rovno 5 palcov. Uhlopriečka väčšieho z dvojice údajne narastie z 5,5 palca na 5,8 palca. Nie je však isté, či bude displej natiahnutý od úplného kraja ku kraju alebo bude okolo neho nejaký rámik.

Objektívy majú spolu s mikrofónom a bleskom sídliť vo výraznej vypukline (zdroj: Engadget.com) Objektívy majú spolu s mikrofónom a bleskom sídliť vo výraznej vypukline (zdroj: Engadget.com)

Výraznú zmenu však vidieť na zadnej strane, kde je síce duálny fotoaparát, no má sa zmeniť jeho orientácia z horizontálnej na vertikálnu. Podľa obrázkov to vyzerá tak, že priestor s objektívmi bude vypuklý a podľa zdroja v tejto vypukline bude sídliť aj mikrofón a blesk.

Zadná strana má byť zo skla a znovu sa dozvedáme, že telefón má podporovať aj bezdrôtové nabíjanie. Sklo bude aj na prednej strane a v displeji by mal byť integrovaný snímač odtlačkov prstov TouchID. Podľa zdroja bude na vrchnej časti dvojica objektívov.

Aj na prednej strane bude dvojica objektívov (zdroj: Engadget.com) Aj na prednej strane bude dvojica objektívov (zdroj: Engadget.com)

Hoci redakcia portálu Engadget svojmu zdroju verí, stále je tu možnosť, že ani aktuálne rendery nepredstavujú finálnu podobu iPhone 8. Taktiež stále nie je známy ano oficiálny názov zariadenia, no hovorí sa aj o iPhone Edition.

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.