Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Orange: Neobmedzené volania, SMS a 5 GB v celej EÚ za 32 eur

Operátor začal ponúkať nový zvýhodnený paušál cez špeciálne oddelenie. Vieme, ako ho získať.

Mobilný poskytovateľ Orange začal ponúkať za polovičnú cenu program Go 30, ktorý štandardne stojí 30 eur mesačne. Výberom doplnkových balíčkov si viete nakombinovať paušál s veľkým počtom dát za pomerne výhodnú cenu.

ilustračná snímka ilustračná snímka

Dlhodobo Orange ponúkal za polovičnú cenu program Max 30. Ten je možné naďalej získať, aktuálne ale operátor ponúka aj Go 30, ktorý ale môže byť výhodnejší pre mnohých ľudí – ponúka totiž výhodné dáta v EÚ. Dostupný je však iba cez infolinku a iba pre vybraných klientov.

Za 15 eur neobmedzené volania

Program Go 30 obsahuje v základe neobmedzené volania do všetkých sietí v SR a v rámci EÚ.

Okrem toho získate aj 500 minút na volania do EÚ, USA a Kanady. Súčasťou programu je aj 0,1 GB dát, ktoré môžete minúť u nás a v EÚ, ďalšie 2 GB dát platia zatiaľ iba na Slovensku – zatiaľ nie je zrejmé, či ich bude možné po 15. júni využívať aj v EÚ.

SMS/MMS v cene nie sú.

Kde ho získať?

Operátor zlacnený program oficiálne nikde nespomína a na webe či predajni ho získate za štandardnú cenu. Za polovičnú cenu ho môžete získať iba na zákazníckej linke 0905 905 905 alebo pri oslovení priamo operátorom.

Na linke si ho musíte aktívne pýtať, niekedy operátori tvrdia, že ho nemajú. Žiadajte, aby si od vás vzal pracovník kontakt – následne by vás malo kontaktovať iné oddelenie.

Ponuka je ale dostupná iba pre zákazníkov konkurencie a nové aktivácie. Ak už Orange využívate, ponuku využiť nemôžete.

Výhodné balíčky

Operátor má pre paušál v ponuke doplnkové balíky. Napríklad neobmedzený počet SMS/MMS v rámci celej EÚ stojí 2 eurá mesačne. Ak vám postačí 100 správ, zaplatíte jedno euro.

Zvoliť si môžete aj internetový balík – za každý 1 GB zaplatíte tri eurá. Aktivovať si ho môžete aj opakovane. Dostupná je aj možnosť automatického dokupovania dát. Všetky doplnkové balíčky pritom platia aj v EÚ – bez príplatku.

3 tipy kombinácií Živé.sk a Mobilmanie:

  • Neobmedzeno v SR a EÚ, 5,1 GB v EÚ a SR a ďalšie 2 GB v SR za 32 eur (paušál Go 30 za 15 eur, 2 eurá neobmedzené SMS/MMS a 5 GB balík dát za 15 eur)
  • Neobmedzeno v SR a EÚ, 2,1 GB v EÚ a SR a ďalšie 2 GB v SR za 23 eur (program Go 30 za 15 eur, 2 eurá neobmedzené SMS/MMS a 2 GB balík dát za 6 eur)
  • Neobmedzené volania a 100 SMS/MMS v SR a EÚ, 1,1 GB v EÚ a SR a 2 GB v SR za 19 eur (program Go 30 za 15 eur, 1 euro za 100 SMS/MMS a 1 GB balík dát za 3 eurá)

Paušál získate za 15 eur s viazanosťou 15 mesiacov. Ak sa zaviažete na dva roky, pri tom istom mesačnom poplatku získate aj dotáciu 60 eur na nový telefón.

Pridajte sa k nám na Facebooku. FACEBOOK FANPAGE
 
Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.