Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Aplikácia YouTube pre Android sa dočkala redizajnu

Najväčšou zmenou je presunutie navigačnej lišty z horného okraja na spodný.

Nové rozloženie prvkov YouTube pre Android (zdroj: redakcia) Nové rozloženie prvkov YouTube pre Android (zdroj: redakcia) Mobilná aplikácia YouTube pre operačný systém Android prešla miernou úpravou vzhľadu. Zmena, ktorá zrejme ako prvá udrie do očí, je presunutie navigačného panela z horného okraja na spodný tak, ako je tomu u verzie pre iOS.

Presunutie panela má uľahčiť navigáciu v aplikácii a trochu sa zmenšili aj rozmery panela. Ovládacie ikony však zostali aj hore, kde napríklad pribudlo tlačidlo pre nahratie videa. Okrem neho sú tam tlačidlá pre vyhľadávanie či pre správu účtu. 

Spodná lišta obsahuje položky Domov, Trendy, Odbery a Knižnica. Každá z týchto položiek si pamätá, kam ste na nej zarolovali. Pokiaľ napríklad v položke Domov budete rolovať nižšie, potom sa prepnete na položku Odbery a následne späť na Domov, budete tam, kde ste prestali rolovať.

Nový dizajn spoločnosť pomaly rozširuje k používateľom. V redakcii sme ho už mali prítomný.

Novinka nie je nasadzovaná formou aktualizácie aplikácie, jednoducho sa časom zobrazí, prípadne je potrebné zapnúť, vypnúť a znovu otvoriť aplikáciu, čo pomohlo aj v našom prípade.

 

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.