Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Stealth Audio Player: Počúvanie hudby v súkromí aj bez slúchadiel

Šikovný prehrávač zaujme nápadom aj minimalistickým prevedením.

Prehrávanie hudby na smartfóne predstavuje príjemný spôsob skrátenia chvíľ pri čakaní alebo počas rôznych ciest. Čo však robiť v prípade, keď si v súkromí chcete vypočuť obľúbenú nahrávku či podcast, no nemáte poruke slúchadlá? Odpoveď ponúka aplikácia Stealth Audio Player, prehrávajúca audio súbory cez reproduktor na hovory.

Stiahnutie: Google Play Store

Dielo nezávislého vývojára z komunity XDA Developers zaujme okrem nápadu aj minimalistickým spracovaním aplikácie. Po výbere skladby či zvukovej nahrávky z úvodného playlistu sa zobrazí prehrávač s možnosťou pozastavenia či úplného zastavenia reprodukcie, spolu s posuvníkom na preskočenie určitého úseku skladby.

Aplikácia nevyniká funkciami, na pôvodný zámer však bohato postačuje (zdroj: Google Play) Aplikácia nevyniká funkciami, na pôvodný zámer však bohato postačuje (zdroj: Google Play)

Vzhľadom na nízku kvalitu reprodukcie z predných reproduktorov väčšiny smartfónov je určená hlavne na núdzové prípady. Aplikácia preto neponúka žiadne ďalšie možnosti prispôsobenia či úpravy ekvalizéra. Medzi podporované formáty patria MP3, OGG a WAV, autor však do budúcna plánuje tento zoznam rozšíriť.

Stealth Audio Player je dostupný zadarmo pre platformu Android.

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.