Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Nová a stará Nokia 3310 v teste odolnosti

Aj nástupca legendy disponuje pevnou plastovou konštrukciou. Či však potvrdí dobré meno pôvodnej Nokie 3310, ukáže až čas.

Istý používateľ na svojom kanáli na YouTube zverejnil test odolnosti nového telefónu Nokia 3310. Tá bola nedávno uvedená ako reinkarnácia legendárnej 3310, ktorá bola známa práve vďaka svojej „nezničiteľnosti“.

O odolnosti pôvodnej Nokie 3310 kolujú dodnes internetom viaceré vtipy. Nový model má podobnú konštrukciu, pri našom teste sa nám však plasty zdali trochu mäkšie. Ako si novinka poradí pri pádoch na zem môžete vidieť v nasledujúcom videu.

Autor hádzal oba telefóny najprv z výšky úrovne očí, neskôr z okna vo výške asi 3,6 metra. Originálna Nokia 3310 sa pri každom strete so zemou rozletela na niekoľko častí, nebol ju však problém znovu zložiť a používať ďalej.

Test Nokia 3310 (2017): Nezmar v modernej podobe
Test Nokia 3310 (2017): Nezmar v modernej podobe

Oživená Nokia 3310 toho s pôvodným modelom nemá veľa spoločného. Jej kúpa ale má zmysel.

Novinka vydržala vždy pokope a taktiež fungovala aj po poslednom páde. Oba telefóny si odniesli len niekoľko škrabancov. V prípade pôvodnej Nokia 3310 by však malo ísť len o čínsku verziu – pôvodný model sa už nevyrába.

Pridajte sa k nám na Facebooku. FACEBOOK FANPAGE
 
Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.