Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Microsoft uviedol appku Face Swap. Prenesie vašu tvár do rôznych fotografií

Jednoduchá, zábavná a bez reklám. To sľubuje nová aplikácia.

Zábavných aplikácií nikdy nie je dosť. To si zrejme povedal aj Microsoft Garage a postaral sa o rozšírenie tejto skupiny appiek. Pomocou novinky Face Swap sa „selfie“ používateľa premietne do vtipných scén. Na zaujímavosť upozornil portál MSPoweruser.

Stiahnutie: Google Play

Aplikácia je založená na technológií rozpoznávania tvárí. Používanie je jednoduché. Stačí zosnímať tvár alebo vybrať existujúci obrázok zo zariadenia. Následne si používateľ vyberie scénu, ktorá mu je najviac sympatická a vtipná snímka sa v priebehu pár sekúnd vygeneruje. Na výber sú rôzne účesy, módne úlety alebo zmeny farby pleti.

Vtipné snímky vzniknú v priebehu pár sekúnd (zdroj: MSPoweruser.com) Vtipné snímky vzniknú v priebehu pár sekúnd (zdroj: MSPoweruser.com)

Spoločnosť plánuje novinku zo svojej dielne aktualizovať kvôli novým kategóriám scén. Aplikácia je bezplatná, bez reklamy a zatiaľ dostupná len pre zariadenia s Androidom. Čoskoro má však prísť aj pre iOS.

Video ukazuje ako Face Swap funguje:

Pridajte sa k nám na Facebooku. FACEBOOK FANPAGE
 
Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.