Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

O2 ukázalo novú predplatenku: Celý hovor do všetkých sietí za 0,1 eura

Operátor výrazne znižuje ceny. Nová predplatenka ponúka celý hovor za 0,1 eura.

Pôvodný článok sme zo včera sme o 6:10 doplnili na vyznačenom mieste. 

Mobilný poskytovateľ O2 oznámil, že od 13. júna prestáva predávať predplatenú kartu O2 Fér. Nahradí ho nový predplatený program nazvaný O2 Voľnosť. Hlavnou novinkou budú lacnejšie hovory.

„S novou predplatenou kartou zákazníci nemusia viac rátať minúty alebo sekundy. O2 Voľnosť prináša kombináciu výhod paušálov, ako sú neobmedzené volania do všetkých sietí, s výhodami predplatenej karty,“ oznámilo O2.

ilustračná snímka ilustračná snímka

Celý hovor za 0,1 eura

Hlavnou novinkou produktu budú volania za 0,1 eura do všetkých sietí za celý hovor. Program Fér ponúkal základnú cenu za minútu volania do celej EÚ za 0,13 eura. Nový program bude výhodný najmä na dlhšie volania – pritom v porovnaní s pôvodným O2 Fér bude výhodnejší po 47 sekundách hovoru.

Pripomíname, že po prvej minúte O2 Fér ponúkal bezplatné volania v sieti O2.

Doplnené o 6:10: O2 uviedlo, že bez obmedzení bude možné službu využívať v Česku, o podmienkach v EÚ bude informovať zajtra. K dispozícii bude iba 1 GB balík dát a denný internet. Po minutí balíčka sa rýchlosť spomalí na rýchlosť 0,05/0,05 Mbit/s.

„Pre zákazníkov je dostupná aj služba Datahit, ktorá zákazníkovi po prečerpaní balíka objem navýši a prípadné nevyčerpané dáta prenesie do ďalšieho obdobia,“ uviedla hovorkyňa O2 Tereza Molnár. Ďalšie balíčky volaní či správ nebudú k dispozícii.

MMS správy budú spoplatnené sumou 0,24 eura. Molnár dodala, že maximálna dĺžka hovoru bude 60 minút. O2 bude uplatňovať zásahy férového využívania služieb. „Treba ich vnímať ako ochranu pred zneužitím služby, ktorá sa bežného zákazníka nedotkne,“ tvrdí zástupkyňa operátora.

Za porušenie považuje, ak niekto využíva službu „v neprimeranom rozsahu neobvyklom oproti štandardnému správaniu užívateľa.“ Za štandardné využívanie sa podľa podmienok považuje pomer 80:20 medzi odchádzajúcou a prichádzajúcou prevádzkou na SIM karte.

SMS za 5 centov

SMS správy budú spoplatnené sumou 0,05 eura. Fér ponúkal SMS za 0,06 eura.

K dispozícii bude aj 1 GB dátový balíček za 5 eur – pri Fér stál takýto objem dát 8 eur. Ak nepotrebujete internet pravidelne, dostupný bude aj internet na deň za 0,5 eura s objemom 0,25 GB.

Fér už nebude v predaji

O2 Voľnosť bude v predaji od 13. júna na predajniach a v e-shope operátora. O2 Fér od tohto dátumu nebude dostupný, existujúcim klientom ho ale nezruší.

„V prípade záujmu je možné zmeniť program na O2 Fér s dobíjaním kreditu z predplatenej karty O2 Voľnosť. Prechod je možné uskutočniť na webstránke operátora, na predajni alebo prostredníctvom SMS,“ uviedlo O2.

O2 evidovalo na konci marca 1,892 milióna klientov – 42,3 percent z nich malo využívať predplatenú kartu.

 

Takéto video natočené mobilom ste ešte nevideli: Nový top smartfón od Sony vie nahrávať extrémne spomalené videá

Pridajte sa k nám na Facebooku. FACEBOOK FANPAGE
 
Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.