Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Gionee A1 Lite: 20 MP pre selfie aj silná batéria

Novinka zároveň disponuje napríklad 5,3-palcovým displejom.

Ponuka smartfónov od Gionee sa rozširuje o ďalšiu novinku. Tentoraz pod označením A1 Lite, upozornil napríklad web GSMArena.com.

Novinka Gionee A1 Lite by mala spadať do strednej triedy smartfónov. K dispozícii budeme mať 5,3-palcový displej s HD rozlíšením 1 280 × 720 pixelov. V útrobách nájdeme osemjadrový čipset MediaTek MT6753 (1,3 GHz), ktorý je párovaný s 3 GB operačnej pamäte RAM a 32 GB vnútorného flash priestoru.

Gionee: Nové smartfóny pre selfie. Majú Android Nougat aj veľké batérie
Gionee: Nové smartfóny pre selfie. Majú Android Nougat aj veľké batérie

Novinky od Gionee sú známe pod modelovými označeniami A1 a A1 Plus.

Z pohľadu fotovýbavy, zariadenie by mohlo potešiť predovšetkým priaznivcov selfie. K dispozícii totiž máme hneď 20-megapixelovú kameru, resp. fotoaparát. K tomu sa pridáva ešte 13-megapixelový fotoaparát na zadnej strane (s LED bleskom).

zdroj: Gionee zdroj: Gionee

Vo výbave 4G telefónu ešte nájdeme batériu s vysokou kapacitou 4 000 mAh, snímač odtlačkov prstov či podporu dvoch SIM kariet. Podporované je 4G LTE, Wi-Fi, GPS/AGPS, Bluetooth 4.1, telefón má aj 3,5mm jack pre slúchadlá a microUSB port. Operačným systémom je Android 7.0 Nougat s nadstavbou Amigo 4.0 UI.

Predaj má odštartovať ešte v priebehu tohto mesiaca, na výber bude niekoľko farieb. Okrem iného aj červená. Orientačná cena by sa mala pohybovať okolo hranice 240 – 250 eur.

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.