Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Samsung prináša na Slovensko tri nové smartfóny z radu Galaxy J (2017)

Novinky Samsung Galaxy J3 (2017), J5 (2017) a J7 (2017) prichádzajú, poznáme podrobnosti.

V priebehu najbližších týždňov prídu na slovenský trh tri nové smartfóny z radu Samsung Galaxy J.

Samsung vynovil telefóny Galaxy J, prináša tri novinky
Samsung vynovil telefóny Galaxy J, prináša tri novinky

Mobilné telefóny z rodiny J pre kalendárny rok 2017 zahŕňajú modely J3, J5 aj J7.

Všetky budú už od začiatku dostupné s Androidom Nougat, ktorý je doplnený grafickou nadstavbou TouchWiz. Prebrali pritom niektoré novinky z top modelu Galaxy S8 ako je napríklad zabezpečený priečinok pre šifrovanie dát.

Dizajnom nové „jéčka“ nevystupujú zo štandardu zavedeného výrobcom ešte v minulých rokoch, ponášajú sa na minuloročný top model Galaxy S7. Foto: Ján Trangel Dizajnom nové „jéčka“ nevystupujú zo štandardu zavedeného výrobcom ešte v minulých rokoch, ponášajú sa na minuloročný top model Galaxy S7. Foto: Ján Trangel

Všetky so SuperAMOLED displejom

Najlacnejší model Samsung Galaxy J3 (2017) sa radí do nižšej strednej triedy. Má päťpalcový SuperAMOLED displej s HD rozlíšením a telo, ktoré je čiastočné tvorené kovom. Vnútorná pamäť má 16 GB a k tomu pridáva 2 GB RAM. Zadná strana je sklenená. Jeho cena po príchode na trh bude 209 eur s DPH.

Pod displejom majú dvojicu senzorových tlačidiel a jeden hardvérový kláves. Foto: Ján Trangel Pod displejom majú dvojicu senzorových tlačidiel a jeden hardvérový kláves. Foto: Ján Trangel

Lepšie vybavený Samsung Galaxy J5 (2017) má 5,2-palcový displej, rovnako pracujúci v HD rozlíšení. Špecifikom je predná kamera, ktorá má až 13 Mpx. Predávať sa bude za 259 eur.

Najväčším z „J“ triedy je model Samsung Galaxy J7 (2017). Jeho displej meria po uhlopriečke až 5,5 palca. Vnútornú pamäť ponecháva na hodnote 16 GB, RAM je ale väčšie – až 3 GB. Predávať sa bude za 329 eur.

Nové smartfóny od Samsungu si postupne nájdu cestu aj do ponúk mobilných operátorov. Viac si o nich môžete prečítať v článku, ktorý sme pripravili pri ich predstavení začiatkom mesiaca.

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.