Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Takto by mohol vyzerať nový iPhone 8

Leaker postavil pravdepodobný model iPhonu 8. Nová koncepcia displeja takmer úplne eliminuje okraje.

O pripravovanom iPhone 8, ktorý by mal byť predstavený už túto jeseň, sa doteraz na internete objavilo množstvo neoficiálnych, no veľmi pravdepodobných detailov. Dizajnér Benjamin Geskin tieto informácie zozbieral a pretvoril na realistický model telefónu. Na zaujímavosť upozornil portál Mac Rumors.

Geskin podľa uniknutých nákresov vyrobil atrapu tela očakávaného smartfónu. Celý predok zariadenia pokrýva 5,8-palcový displej, ktorý takmer eliminuje kovové okraje telefónu.

Maketa nového iPhonu 8 bola zachytená na videu. Pozrite si možný koncept
Maketa nového iPhonu 8 bola zachytená na videu. Pozrite si možný koncept

Video zachytáva údajnú novinku z každej strany. Bude nový iPhone 8 vyzerať práve takto?

Na prednej ani zadnej strane sa nenachádza tlačidlo Touch ID, čo vedie k dohadom, že Apple zabudovalo funkciu snímania odtlačku prsta priamo do displeja. Na atrape (ako aj na uniknutých nákresoch) taktiež absentuje otvor na slúchadlá. Celé telo telefónu je tenké iba 7,1 milimetra a sklo sa nachádza aj na zadnej strane telefónu.

Zo smartfónu zmizlo tlačidlo domov s technológiou Touch ID, ktorá bude zrejme zabudovaná priamo do displeja (Zdroj: Benjamin Geskin)

Dizajnér pre predstavu reálneho používania použil plážové pozadie z beta verzie operačného systému iOS 10.3.3, ktorý je zatiaľ testovaný iba na 12,9-palcovom iPade Pro. Pozadie vytlačil a nalepil na aktívny priestor displeja. Na displej následne upevnil ochranné sklo, čím dosiahol efekt zdanlivo fungujúceho telefónu.

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.