Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Facebook vylepšil sekciu s videami, odporučí tie najlepšie

Funkcia obsahuje neobmedzený počet videí a ich rozdelenie do niekoľkých kategórií.

Časť venovaná videám sa na mobilnej aplikácii sociálnej siete Facebook pre Android dočkala zmeny.

Spoločnosť upravila sekciu s videami tak, aby priniesla neobmedzenú ponuku videí, ktoré sú teraz rozdelené aj od niekoľkých kategórií. Na novinku upozornil web The Next Web.

Ponuka s videami obsahuje videá rozdelené do kategórií (zdroj: thenextweb.com) Ponuka s videami obsahuje videá rozdelené do kategórií (zdroj: thenextweb.com)

V hornom paneli aplikácie je ikona pre videá, ktorá obsahuje nekonečný zoznam videí. Ide o videá zo stránok, ktoré sa vám páčia, ale aj o videá od priateľov. Prípadne tie, ktoré priatelia označili, že sa im páčia. V hornej lište pribudli aj kategórie ako napríklad správy, zábava, zvieratá, šport a podobne.

Nejde pritom vždy o najnovšie videá, niektoré môžu byť staré niekoľko mesiacov. Správanie novinky sa však ešte môže zmeniť pretože zatiaľ ide len o testovanie na malej vzorke smartfónov s Androidom v Indii a je tak nepravdepodobné, že upravenú sekciu s videami nájdete už teraz vo svojej aplikácii. Kedy sa funkcia rozšíri globálne, nie je známe.

Príbeh Harryho Pottera má 20 rokov. Čo s tým urobil Facebook?
Príbeh Harryho Pottera má 20 rokov. Čo s tým urobil Facebook?

Vôbec sa netreba cítiť staro, na to bude dôvodov ešte veľa.

Facebook zaviedol sekciu s videami v mobilnej aplikácii v apríli 2016. Vtedy primárne slúžila ako domov pre živé streamovanie video vysielania.

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.