Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

4ka stále ponúka zľavu na paušály pre klientov Swanu

Operátor umožňuje získať výhodnejšiu cenu balíčkov TO pre klientov spriazneného providera.

Ak využívate akúkoľvek službu od Swanu, teda poskytovateľa fixných služieb, môžete získať od 4ky balíky „TO“ s až päťeurovou mesačnou zľavou. Úplne neobmedzený paušál môžete teda využívať za 15 eur mesačne.

Spomínanú ponuku má 4. operátor pre zákazníkov Swanu už niekoľko mesiacov. 4ka o ponuke informuje v sekcii „4ka Plus“. Hovorca 4ky Pavel Ďurík zároveň pre náš portál potvrdil, že akcia je naďalej platná.

Do konca 2018

O zvýhodnenej ponuke sa dozviete aktuálne na stránke 4ky v špeciálnom cenníku. Za zvýhodnených podmienok sú programy dostupné do 31. decembra 2018.

Pôvodne bola zľava pre zákazníkov Swanu na programy polovičná. Operátor ale koncom februára znížil ceny balíčkov TO o niekoľko eur mesačne pre všetkých zákazníkov. Aktuálne je teda cena pri tejto ponuke nižšia o 2,5 až 5 eur mesačne oproti cenníkovým cenám.

„V budúcnosti nevylučujeme, že budeme robiť aj iné zvýhodnené ponuky pre zákazníkov spoločnosti Swan,“ povedal. Žiadne detaily nespresnil.

Za koľko môžete získať 4ka paušály?

  • TO.10 za 5 eur mesačne (štandardne 7,5 eura): Ponúka 10 GB dátový balíček v sieti 4ky, 1 GB v sieti Orange a 100 minút alebo SMS správ v SR.
  • TO.15 za 7,5 eur mesačne (štandardne 10 eur): Obsahuje 15 GB dát v sieti 4ky, 1 GB v 2G sieti Orange, 300 minút alebo SMS na Slovensku.
  • TO.∞ za 15 eur mesačne (štandardne 15 eur):: Neobmedzené volania a správy. Neobmedzený je aj objem prenesených dát v 4ke a v 2G sieti Orange.

Z voľného objemu nie je možné čerpať v zahraničí – v EÚ, Nórsku, Lichtenštajnsku a na Islande stojí minúta hovoru, SMS a 1 MB dát 4 eurocenty. Dostupný je balíček 0,5 GB dát za 5 eur na 15 dní.

Stačí aj lacná mobilná TV

Podmienkou je, aby záujemca o lacnejšie mobilné služby využíval niektorú zo služieb Swanu.

Swan Go Swan Go

Postačí pritom využívať aj lacnú mobilnú televíziu Swan Go s 33 kanálmi za 4,99 eura mesačne bez viazanosti, prípadne 3,99 eura s dvojročnou viazanosťou. Služba funguje cez internet akéhokoľvek providera. Swan Go je možné zriadiť aj online.

Aké stanice ponúka Swan Go? Jednotka HD, Dvojka HD, Markíza HD, Doma HD, JOJ HD, Plus HD, Wau HD, Dajto HD, ČT1 HD, ČT2 HD, TV Noe, RTL, ProSieben, Golf Channel HD, Spartak TV HD, Arena Sport 1 HD, Arena Sport 2, Sport 1 HD, 213 HD, Minimax, JimJam, DuckTV HD, TA3 HD, France 24, FilmBox, FilmBox Family, CS Film, KinoSvět, MusicBox, Šlágr TV, Slušnej kanál, Fashion TV HD a Life TV HD.

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.