Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Orange spustil roamingový web. Ľudom odporúča balíčky služieb

Zákazníci si môžu overiť ceny volaní, správ a dát v rôznych krajinách sveta, prípadne si doaktivovať balíček.

Mobilný operátor Orange od dnešného dňa poskytuje na webe novú zónu, kde je možné získať informácie ohľadom roamingových cien. Klienti môžu zistiť aj to, či sa im lepšie oplatí základná ponuka alebo balík služieb do zahraničia.

Spoločnosť na webe ponúka tipy a inštruktážne videá, ktorú môžu byť vhodné najmä pred vycestovaním do zahraničia.

Pozor najmä na exotické krajiny, ceny služieb sú veľmi vysoké Pozor najmä na exotické krajiny, ceny služieb sú veľmi vysoké

S aktívnym balíkom regulácia neplatí

Na stránke nájdete aj informácie o balíčkoch, ktoré vám umožnia znížiť ceny volaní, SMS a dát v zahraničí. Po aktivovaní balíčka v rámci EÚ ale prídete o možnosť využívať služby „ako doma“.

„Aktivovaním niektorej z roamingových doplnkových služieb nebudete v členských krajinách Európskej únie a krajinách Európskeho hospodárskeho spoločenstva využívať regulované roamingové ceny,“ informuje na webe Orange.

Hlavné roamingové balíčky

Pripomíname, že balíčky Európa ako doma Plus za 2,9 eura mesačne, prípadne Max Roaming za 2,45 eura mesačne ponúkajú aj cestovné poistenie pre rodinu v cene s krytím do 100-tisíc eur. Zvýhodňujú aj komunikáciu v obľúbených dovolenkových destináciách.

Prvý z nich ale po aktivácii ponúka minútu volania a SMS za 0,06 eura, ktoré sa platia nad rámec voľných jednotiek. 0,1 GB dát stojí v EÚ a Švajčiarsku 0,6 eura. Druhý balíček obsahuje neobmedzené volania a správy. Súčasťou je aj 2 GB predplatených dát v EÚ. Po minutí je možné surfovať za 0,6 eura za 0,1 GB dát.

Orange výrazne zlepšuje roamingový balík: 2 GB dát za 2,45 eura v EÚ. Vrátane SMS
Orange výrazne zlepšuje roamingový balík: 2 GB dát za 2,45 eura v EÚ. Vrátane SMS

Zákazníci budú môcť získať za zvýhodnených podmienok aj ďalší balík.

Ako sú na tom ostatní

  • Telekomna webe si môžete rovnako vybrať krajinu, kde sa chystáte vycestovať, a váš program. Operátor vám zobrazí ceny služieb, ale aj dostupné balíčky dát za zvýhodnené ceny
  • O2 – aj tento poskytovateľ má na webe roamingovú mapu, kde si môžete zahraničnú destináciu a využívaný program. Opäť zobrazuje aj ponuku internetových balíkov.
  • 4ka – roamingovú mapu s cenami na webe nemá, krajinu si musíte dohľadať v zónach v zozname operátora.
Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.