Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Aplikácia Tour de France: Všetky informácie vo vrecku

Okrem informácií z podujatia si môžete čas medzi etapami skrátiť aj hrou na manažéra tímu.

V sobotu štartuje ďalší ročník obľúbeného podujatia fanúšikov cyklistiky a priaznivcov „Tourminátora“ Petra Sagana, Tour de France. Organizátori pritom opäť nezabudli aktualizovať bezplatnú oficiálnu aplikáciu pre mobilné platformy iOS a Android. Okrem redizajnu a čerstvých informácií pribudli i vylepšenia.

Stiahnutie:

iOSAndroid

Hlavná obrazovka aplikácie agreguje správy z oficiálnych účtov na sociálnych sieťach a vo forme kariet poskytuje údaje o jednotlivých etapách. Nechýbajú informácie o type etapy, termínoch, očakávanom počasí či dĺžke trate. Používatelia tiež môžu zobraziť mapové podklady a časové údaje k trati či turistické informácie o prechádzaných lokalitách.

Prostredie aplikácie Tour de France (zdroj: redakcia) Prostredie aplikácie Tour de France (zdroj: redakcia)

Ďalšia záložka informuje o umiestneniach jazdcov podľa celkového poradia, poradia vo vybranej etape a o odstúpených cyklistoch. Cez bočné tlačidlo sa výsledky dajú filtrovať na držiteľov jednotlivých tričiek, najbojovnejšieho jazdca alebo tímy.

Zvyšné sekcie poskytujú stručné informácie o tímoch a ich jazdcoch, prípadne obrazový a video obsah s možnosťou prehrávania vo forme zmenšeného náhľadu.

Prostredie aplikácie Tour de France (zdroj: redakcia) Prostredie aplikácie Tour de France (zdroj: redakcia)

Prispôsobiteľné notifikácie aj hra

V rámci menu aplikácie si používatelia môžu vybrať obľúbených jazdcov a tímy, obmedziť notifikácie podľa rôznych kritérií či formou kvízu zasúťažiť o ceny.

Paušály sa menia, trendom je väčší objem dát
Paušály sa menia, trendom je väčší objem dát

Zákazníci si pri paušáloch všímajú už nielen viazanosť či objemy voľných minút. Ponuky operátorov sa vyvíjajú. Musia reagovať na aktuálne požiadavky. Aké sú najnovšie trendy?

(firemný PR článok)

Oficiálna aplikácia „Tour de France 2017 by Škoda“ je dostupná zadarmo pre systém Android a iOS.

Pre pasívnych športovcov je k dispozícii aj oficiálna hra pre Android a iOS, v ktorej sa môžete zhostiť úlohy manažéra cyklistického tímu. Oproti minuloročnej edícii je hra ponúkaná zadarmo.

Pridajte sa k nám na Facebooku. FACEBOOK FANPAGE
 
Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.