Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

O2 v tichosti opäť ponúka bonus za prenos. Môžete výrazne ušetriť

Ak skombinujete dve výhody od operátora, ušetríte desiatky percent zo základnej ceny paušálov.

Mobilný operátor O2 ponúka okrem preplatenia zmluvnej pokuty u pôvodného operátora aj bonus za prenos čísla. 150-eurovou zľavou sa ale nikde nechváli, musíte si ju aktívne pýtať.

Bonus za prenos nedostanete na webe ani v predajni. Dostať sa k nemu môžete cez zákaznícku linku.

O2 v tichosti opäť ponúka bonus za prenos. Môžete výrazne ušetriť O2 v tichosti opäť ponúka bonus za prenos. Môžete výrazne ušetriť

Operátor zatiaľ podľa našich informácií nemá v pláne ponúkať bonus za prenos čísla plošne – všetkým záujemcom.

Ako na to?

Keď sa budete na linke 0800 02 02 02 pýtať, či je možné získať bonus za prenos čísla, operátori vám odpovedia, že nie je dostupný a budú vás informovať iba o vykúpení z viazanosti. Čiže o ponuke pre klientov, ktorí ešte majú u existujúceho operátora viazanosť a chcú už počas nej využívať služby O2. Ten za vás zaplatí prípadnú zmluvnú pokutu do 150 eur.

Žiadajte ale od pracovníka, aby si od vás zobral kontakt a poskytol ho špeciálnemu oddeleniu, ktoré by vám mohlo ponúknuť inú, lepšiu ponuku.

Redakcia Živé.sk a Mobilmania sa práve touto formou k bonusu viacnásobne dostala. Väčšinou sme operátora informovali, že nám skončila viazanosť a mali by sme záujem o služby O2 s bonusom za prenos. Na spätný hovor sa ale niekedy čaká dlhšie, až dva-tri dni.

Zľavu následne môžete využiť na ktorýkoľvek O2 Paušál a mesačne ušetríte oproti štandardnej cene 5 eur mesačne – počas 30 mesiacov.

S lacným mobilom ešte lacnejšie

V prípade, že nepotrebujete nové zariadenie, môžete skombinovať bonus za prenos a zľavu na program, pri ktorom dotácia vystačí na lacné, napríklad záložné zariadenie.

Vybrať si môžete konkrétne dotáciu vo výške 24 eur ku každému programu. Využiť ju môžete napríklad na mobil Nokia 105 s doplatkom 2 eurá. Následne získate paušály za výrazne nižšie ceny – počas celých dvoch rokov.

Pozrite si, za koľko teda získate jednotlivé programy s bonusom za prenos čísla a ďalšou zľavou, keďže si vezmete iba 24-eurový bonus. Ceny jednotlivých paušálov, ktoré je možné využívať aj v EÚ:

  • Modrý paušál za 8 eur mesačne (štandardne 15 eur): 100 minút, neobmedzené SMS, 100 MB dát
  • Strieborný paušál za 11 eur mesačne (štandardne 20 eur): 150 minút, neobmedzené SMS, 500 MB dát
  • Zlatý paušál za 19 eur mesačne (štandardne 30 eur): neobmedzené volania, neobmedzené SMS, 2 GB dát
  • Platinový paušál za 28 eur mesačne (štandardne 45 eur): neobmedzené volania aj SMS, 5 GB dát, možnosť darovania neobmedzených volaní ďalším 4 číslam s O2 Paušálom

Využitie nízkej dotácie má aj ďalšiu výhodu – keby prišiel na trh výhodnejší produkt, napríklad po roku by ste doplatili O2 iba 12 eur a mohli by ste program zrušiť.

Orange má neobmedzeno za 15 eur

V minulých týždňoch začal Orange predávať za polovičnú cenu program Go 30 Europe, ktorý štandardne stojí 30 eur mesačne. Výberom doplnkových balíčkov si viete nakombinovať paušál s veľkým počtom dát za pomerne výhodnú cenu.

Paušál Go 30 Europe obsahuje v základe neobmedzené volania do všetkých sietí v SR a v rámci EÚ.

Orange: Neobmedzené volania, SMS a 5 GB v celej EÚ za 32 eur
Orange: Neobmedzené volania, SMS a 5 GB v celej EÚ za 32 eur

Operátor začal ponúkať nový zvýhodnený paušál cez špeciálne oddelenie. Vieme, ako ho získať.

Okrem toho získate aj 500 minút na volania do EÚ, USA a Kanady. Súčasťou programu sú aj 2 GB dát, ktoré platia na Slovensku a v EÚ.

Po minutí dát sa internet zastaví – následne si môžete dokúpiť 1 GB dát, platných aj v EÚ, za 3 eurá. Za spomalený prístup s rýchlosťou 0,13/0,13 Mbit/s si musíte priplatiť jedno euro.

SMS/MMS v cene nie sú. Balík 100 SMS/MMS je dostupný za jedno euro, neobmedzené správy stoja dve eurá.

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.