Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

iPhone 8 vraj príde v štyroch farbách, vrátane zrkadlovej verzie

Teóriu menšieho počtu farieb predpovedá aj ďalší Apple guru.

Ohľadne očakávaného iPhonu, ktorý má byť predstavený v septembri, sa rozoberajú aj dostupné farebné verzie.

Jedným z najnovších tvrdení v tomto smere je, že iPhone 8 príde v štyroch farbách, vrátane takzvaného zrkadlového prevedenia. Na zaujímavosť upozornil portál Mac Rumors.

Bezdrôtové nabíjanie pre nové iPhony sa vraj oneskorí
Bezdrôtové nabíjanie pre nové iPhony sa vraj oneskorí

Príslušenstvo pre bezdrôtové nabíjanie nových iPhonov vraj dorazí neskôr, alebo bude predávané separátne.

Za tvrdením, že nový smartfón s logom nahryznutého jablka príde v štyroch farebných verziách, stojí známy leaker Benjamin Geskin. Leaker nešpecifikoval o aké farby pôjde, no jedna z nich bude vraj predstavovať telo s reflexným povrchom, ktoré pripomína povrch krytu na iPhone 6s od neznámeho výrobcu. Leaker správu zverejnil na svojom twitterovom účte, hoci zdroj jeho informácií ostáva tajomstvom.

Leaker tipuje, že iPhone 8 bude mať podobné prevedenie (zdroj: Mac Rumors) Leaker tipuje, že iPhone 8 bude mať podobné prevedenie (zdroj: Mac Rumors)

Menej farieb predpovedajú viacerí

Je vysoko pravdepodobné, že nové telefóny prídu vo farbách odvíjajúcich sa od súčasnej línie iPhonov. Tie sú dostupné v čiernom, temne čiernom, zlatom, striebornom, ružovo-striebornom a červenom prevedení. Geskinovu teóriu štyroch farieb podporuje aj predpoveď známeho analytika a „veštca“ pre Apple produkty Ming-Či Kua. Ten tvrdí, že nové iPhony 8 sa pre zachovanie exkluzivity vrátia k menšiemu počtu farieb.

Analytik Ming-Či Kuo je v oblasti Apple predpovedí uznávaným človekom. Je totiž rekordmanom v počte správnych predpovedí, čo sa týka nových produktov alebo konania spoločnosti. Medzi jeho najlepšie správne predpovede patrí napríklad, že na jeseň roku 2014 Apple predstaví 12-palcový Macbook Air s Retina displejom alebo že spoločnosť v roku 2013 ukončí výrobu iPhonu 4S a telefóny iPhone 5 bude predávať v novom balení – ako iPhone 5C.

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.