Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

LG V30 navštívil porovnávací test, ponúkne 4 GB RAM

Novinka bude predstavená na konci budúceho mesiaca.

Nová vlajková loď od spoločnosti LG, ktorá má byť známa ako model V30, sa podľa dostupných správ objavila v porovnávacom teste GeekBench. V spomínanom teste je model zalistovaný pod označením „LGE-LH932PR“.

Z databázy GeekBench okrem iného vyplýva potvrdenie predchádzajúcich správ, že telefón bude využívať čipset Snapdragon 835 párovaný (minimálne) so 4 GB operačnej pamäte RAM. Známa je aj verzia operačného systému - Android Nougat vo verzii 7.1.2. Na tému upozornili Gizmochina.com či GSMArena.com.

zdroj: Geekbench zdroj: Geekbench

Okolo samotnej výbavy telefónu sa však vedú spory. Viaceré zdroje naznačujú, že V30 už nebude disponovať sekundárnym displejom. Na druhej strane, hlavný displej už bude OLED a nie LCD. Mal by mať zhruba 5,7 či až 6-palcovú uhlopriečku. Podľa všetkého pôjde zároveň o takzvaný Full Vision s pomerom strán 18:9. Vďaka tomu bude môcť byť telefón pomerne úzky a tým sa má lepšie držať v ruke.

Spomína sa tiež možnosť bezdrôtového nabíjania batérie či zvýšená odolnosť voči prachu a vode (stupeň krytia IP68). Nie je vylúčené ani použitie ešte novšieho systému - čiže Android O.

LG V30 bude oficiálne predstavený 31. augusta – v rámci konania IFA 2017 v Berlíne.

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.