Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Chystaná Nokia 8 sa objavila na oficiálnom webe. Krátkodobo

Novinka značky Nokia doslova klope na dvere.

Hoci konzorcium HMD Global včera upútalo pozornosť aj veľkou zmenou vo svojom vedení, zároveň došlo aj k údajnému úniku informácií ohľadne telefónu Nokia 8. Spomínaný smartfón sa totiž – krátkodobo – objavil na čínskej hlavnej stránke značky Nokia. Na tému upozornili GSMArena.com či Phonearena.com.

Nie je vylúčené, že telefón bude oficiálne predstavený už v priebehu nasledujúcich hodín. Hoci pôvodné fámy naznačovali jeho uvedenie na konci tohto mesiaca.

zdroj: Nokia zdroj: Nokia

Nokia 8 má okrem iného ponúknuť 5,3-palcový QHD displej, čipset Qualcomm Snapdragon 835, duálny fotoaparát pod patronátom Zeiss, 4 alebo 6 GB RAM či operačný systém Android 7.1.1 Nougat. Očakávať možno ceny okolo 500 – 600 eur.

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.