Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Príde v septembri aj nový iPhone SE? Vraj to nie je vylúčené

Krátko po tom, čo známy analytik zamietol príchod nového iPhone SE, sa objavujú špekulácie tvrdiace presný opak.

Francúzky portál iGeneration, tvrdí, že Apple na september chystá uvedenie nového modelu iPhone SE. Web sa odvoláva na anonymné, avšak „dobre informované“ zdroje.

Uvedená informácia je však v priamom rozpore s tvrdeniami známeho čínskeho analytika Pana Jiutanga, ktorý začiatkom týždňa uvádzal, že nového iPhonu SE sa nedočkáme.

4-palcový iPhone SE je momentálne najlacnejším iPhonom (zdroj: Apple) 4-palcový iPhone SE je momentálne najlacnejším iPhonom (zdroj: Apple)

Tento rok má nastať uvedenie až trojice nových iPhonov, ani o jednom z nich sa však zatiaľ nehovorilo ako o iPhone SE. iGeneration dokonca tvrdí, že uvedenie iPhone 8 bude odložené na november a miesto neho v septembri Apple predstaví menší iPhone SE.

O odložení iPhone 8 nepočujeme prvýkrát a dlhšie o ňom hovorí viac zdrojov. Skôr sa však predpokladá, že síce telefón bude predstavený v septembri, no na jeho príchod do predaja si počkáme dlhšie ako obvykle. Prípadne bude spočiatku dostupný len veľmi obmedzený počet kusov.

Cena nového modelu iPhone SE by mala začínať na úrovni 399 €. Zdroj však neuvádza, akú kapacitu pamäte mobil ponúkne. Taktiež nie sú spomenuté žiadne technické detaily. Nie je tak známe, aké potenciálne vylepšenia by nový smartfón mal priniesť oproti pôvodnej verzii.

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.