Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Chystané véčko Samsung W2018 vraj dostane oveľa lepšie parametre

Hovorí sa napríklad o nasadení čipsetu Snapdragon 835.

Chystaný smartfón véčkovej konštrukcie W2018 od juhokórejského Samsungu sa opäť dostal do pozornosti médií. Tentoraz zdroj @mmddj_china na sieti Twitter priniesol aktualizované informácie ohľadne hardvérovej výbavy telefónu. Na tému upozorňujú Gizmochina.com či GSMArena.com.

Po novom údajne má platiť, že Samsung W2018 dostane výkonný čipset Snapdragon 835, ktorý bude párovaný so 6 GB RAM a 64 GB flashu.

Pokiaľ by sa informácia potvrdila, chystané véčko by si výkonovo výrazne polepšilo. V máji totiž z databázy čínskeho regulátora TENAA vyplynulo, že zariadenie by malo využívať „len“ Snapdragon 821AB a 4 GB RAM.

Výkonné véčko so Snapdragon 820: Samsung W2017
Výkonné véčko so Snapdragon 820: Samsung W2017

Novinka chce zaujať kupcov nielen konštrukciou, ale aj výkonom pod kapotou.

Ďalšie parametre by mali zahŕňať 4,2-palcové Super AMOLED displeje s Full HD rozlíšením, 64 GB flashu, 12 MP / 5 MP fotoaparát, resp. kameru či batériu s kapacitou 2 300 mAh. Z pohľadu operačného systému sa spomínal len starší Android 6.0 Marshmallow.

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.