Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Používate aplikáciu Facebook Groups? Od septembra už nebude funkčná

Funkcie Facebook Groups sa stanú súčasťou hlavnej aplikácie Facebooku.

Sociálna sieť Facebook sa rozhodla od 1. septembra ukončiť fungovanie aplikácie Facebook Groups. Tá od roku 2014 slúžila používateľom zariadení s operačnými systémami Android a iOS na správu skupín. Ako hlavný dôvod tohto kroku zástupcovia sociálnej siete uvádzajú snahu o integráciu funkcií Groups do hlavnej aplikácie Facebook.

Facebook ruší samostatnú aplikáciu na sprácu skupín Groups. (Zdroj: Facebook) Facebook ruší samostatnú aplikáciu na sprácu skupín Groups. (Zdroj: Facebook)

K tejto zmene sa spoločnosť zaviazala na letnej konferencii Facebook Communities Summit. Súčasťou spomínanej snahy je predstavenie nových funkcii, zameraných na posilnenie právomocí administrátorov, vrátane Group Insights. Tá správcom skupín poskytuje podrobné informácie o aktivite ich jednotlivých členov.

Na Facebooku opäť úradujú podvodné stránky. Aké sú triky, ktorými vylákajú peniaze?
Na Facebooku opäť úradujú podvodné stránky. Aké sú triky, ktorými vylákajú peniaze?

Po podvodníkoch pátra polícia. Vraj im nepomôže ani internetová anonymita.

Aplikácii Facebook Group, ktorej sme krátko po jej predstavení venovali samostatný článok, tak zvoní umieračik. Sociálna sieť však všetkých svojich používateľov ubezpečuje, že o svoje údaje neprídu a obľúbené skupiny budú môcť používať naďalej aj po 1. septembri.

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.