Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Nové iPhony vraj ponúknu len tri farby

Hlavná novinka iPhone 8 má byť predstavená spoločne s ďalšou dvojicou iPhonov.

Ohľadne chystaného celkom nového iPhonu od Apple, ktorý bude zrejme známy ako iPhone 8, sa objavila ďalšia zaujímavá informácia. Analytik Ming-Chi Kuo z KGI, ktorý zvykne mávať presné informácie, uviedol detaily k farebným verziám nového telefónu.

Deklaruje, že iPhone 8 príde len v troch farebných prevedeniach – Black, Silver a Gold. Viac-menej sa tak potvrdzujú predchádzajúce fámy, že bude absentovať prevedenie z ružového zlata „Rose Gold“. Na tému upozorňuje web Fonearena.com. Zároveň ale má platiť, že iba v troch farbách majú byť dostupné aj ďalšie nové iPhony.

Apple iPhone (Ilustračná snímka, zdroj: Shutterstock) Apple iPhone (Ilustračná snímka, zdroj: Shutterstock)

Nejasnosti stále panujú okolo termínu uvedenia aj príchodu do predaja nových iPhonov. Ming-Chi Kuo tvrdí, že iPhone 8 príde v septembri, spoločne s iPhone 7s a iPhone 7s Plus.

Na druhú polovicu augusta sú údajne naplánované (záverečné) overovacie testy a hromadná výroba iPhone 8 by mohla odštartovať v polovici septembra. V tomto roku by pritom malo byť vyrobených okolo 45 – 50 miliónov kusov iPhone 8.

Všetky nové iPhony majú zároveň podporovať rýchle nabíjanie – prostredníctvom špeciálneho napájacieho adaptéra pre USB typu C.

Príde v septembri aj nový iPhone SE? Vraj to nie je vylúčené
Príde v septembri aj nový iPhone SE? Vraj to nie je vylúčené

Krátko po tom, čo známy analytik zamietol príchod nového iPhone SE, sa objavujú špekulácie tvrdiace presný opak.

iPhone 7s a iPhone 7s budú priamymi nástupcami predchádzajúcich modelov. Skutočne novým modelom bude práve iPhone 8. Okrem iného ponúkne (bezrámový) OLED displej. Chýbať by malo aj predné tlačidlo Home.

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.