Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

YouTube je ešte sociálnejší: Pridáva zdieľanie videí priamo v aplikácii

Nechýba chat a možnosť vytvárať diskusné skupiny.

YouTube prichádza s novým spôsobom zdieľania videí. Ako informuje oficiálny blog, používatelia najnovšie budú môcť video obsah zdieľať priamo v rámci mobilnej aplikácie YouTube.

YouTube zavádza novú možnosť zdieľania videa priamo v aplikácii - Nechýba ani možnosť chatu (Zdroj: YouTube) YouTube zavádza novú možnosť zdieľania videa priamo v aplikácii - Nechýba ani možnosť chatu (Zdroj: YouTube)

Ak sme doteraz chceli zdieľať obľúbené video, mali sme na výber z niekoľkých možností, vrátane najpopulárnejších sociálnych sietí. Prípadne bolo potrebné odkaz na video skopírovať a poslať prostredníctvom inej aplikácie.

Okrem už spomínaného zdieľania videí, nechýba ani možnosť odpovedať na video poslaním iného videa alebo komunikácia prostredníctvom chatu. Novinka rovnako umožní vytvárať diskusné skupiny medzi jednotlivými používateľmi.

Nová funkcia bude zrejme dostupná pri najbližšej aktualizácii mobilnej aplikácie YouTube. Google však ubezpečuje, že zachová aj pôvodné možnosti zdieľania.

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.