Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Poznáme podobu smartfónu LG V30. Unikol na snímkach z videa

Telefón zrejme skutočne nebude mať dvojicu displejov, zadný kryt môže byť sklenený.

Podobu očakávaného smartfónu LG V30 odhalil nevšedný únik. Namiesto klasických renderov ide tentoraz o zábery z videa. Na portál HitRecord bolo nahrané video, v ktorom hrala hlavnú rolu práve očakávaná vlajková loď LG, píše web Gizmodo.

Video už bolo medzičasom stiahnuté z webovej stránky, no zachovali sa aspoň screenshoty zachytávajúce zariadenie z prednej aj zadnej strany. Snímky nie sú úplne ostré, no na zadnej strane dostatočne jasne vidieť logo V30.

Zadná strana odhalila logo V30 a naznačuje použitie skla (zdroj: Randy Arzarga, HitRecord.com) Zadná strana odhalila logo V30 a naznačuje použitie skla (zdroj: Randy Arzarga, HitRecord.com)

Telefón má duálny fotoaparát a podľa odleskov na tele sa niektoré média domnievajú, že výrobca použil vzadu sklo - podobne ako u G6.

Používateľské prostredie by malo byť súčasným majiteľom smartfónov LG povedomé (zdroj: Mcgannfamily, HitRecord.com) Používateľské prostredie by malo byť súčasným majiteľom smartfónov LG povedomé (zdroj: Mcgannfamily, HitRecord.com)

Zábery z prednej strany na videu údajne odhalili používateľské prostredie podobné tomu, ktoré LG používa aj pri svojich iných modeloch. Príkladom má byť napríklad aj rovnaké ovládanie manuálnych nastavení fotoaparátov.

Nespomína sa prítomnosť sekundárneho displeja, takže druhý displej mobil zrejme skutočne nedostane. Spoločnosť únik nekomentovala. Tajnosti okolo novinky však už príliš dlho robiť nebude, pretože model V30 bude predstavený koncom mesiaca.

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.