Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Bezrámový Xiaomi Mi Mix 2: Unikli fotky prototypu

Novinka od čínskeho výrobcu nadviaže na vlaňajší Mi Mix.

Jednou z veľmi zaujímavých noviniek od čínskeho výrobcu Xiaomi by mohla byť nová generácia telefónu Mi Mix. Smartfón vlani vzbudil nemálo pozornosti kvôli neobvykle veľkému pomeru plochy, ktorú si displej zabral na prednej strane.

Nová generácia Mi Mix 2 by mala tento pomer ešte zvýšiť – prakticky až k hranici 100 percent. Vyplývať to má z uniknutých obrázkov, ktoré zachytávajú prototyp nového prístroja. Hoci ešte nemusí ísť o finálny produkt, šanca je vraj podľa čínskeho zdroja veľmi vysoká. Na tému upozorňujú Gizchina.com či GSMArena.com.

zdroj: Gizchina.com zdroj: Gizchina.com

Vzhľadom k tomu, že displej Mi Mix 2 zaberá prakticky celú plochu prednej strany telefónu, niektoré prvky budú presunuté, prípadne budú možno aj chýbať. Nejasnosti napríklad panujú okolo prednej kamery – na obrázkoch sa nenachádza.

zdroj: Gizchina.com zdroj: Gizchina.com

Je tiež pravdepodobné, že nová generácia Mi Mix 2 bude tenšia ako pôvodný model (7,9 mm). Disponovať tiež má kovovým rámom.

Xiaomi Mi MIX: Bezrámový displej či Snapdragon 821
Xiaomi Mi MIX: Bezrámový displej či Snapdragon 821

Novinka od čínskeho výrobcu tiež nešetrí operačnou pamäťou: ponúkne rovno kapacitu 4 alebo 6 GB.

Dá sa predpokladať, že výbava bude zahŕňať čipset Qualcomm Snapdragon 835, 6 GB RAM, AMOLED displej, 19-megapixelový fotoaparát či batériu s kapacitou 4 500 mAh. Predstavenie by sa mohlo stať realitou už budúci mesiac. Telefón však nebude lacný, mal by stáť cez 630 eur.

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.