Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

HTC Ocean Life má dostať iný názov, toto zrejme ponúkne

Novinka bude spadať do strednej triedy smartfónov.

Na predchádzajúce správy, ktoré naznačovali príchod telefónu strednej triedy s kódovým označením HTC Ocean Life, nadväzujú nové informácie. Tie dávajú podľa Phonearena.com na známosť, že telefón by sa na trhu mal napokon označovať ako „HTC U11 Life“.

Novinka HTC U11 Life má zároveň ponúknuť mierne odlišné parametre, ako sa pôvodne šepkalo. Kým pôvodné správy naznačovali použitie čipsetu Snapdragon 660, oveľa pravdepodobnejšie sa vraj črtá využitie modelu Snapdragon 630. Ide o osemjadrový čipset s Adreno 508 GPU.

Smartfón ďalej ponúkne 5,2-palcový displej s Full HD rozlíšením, 32 GB vnútorného flash priestoru, snímač odtlačkov prstov zabudovaný v prednom tlačidle Home, podporu pre Edge Sense či 16-megapixelový fotoaparát/kameru na prednej i zadnej strane.

Očakávaný HTC Ocean Life: Stredná trieda s Edge Sense
Očakávaný HTC Ocean Life: Stredná trieda s Edge Sense

Novinka by mala ponúknuť napríklad 5,2-palcový displej či Snapdragon 660.

Zariadenie tiež má byť dodávané so slúchadlami HTC USonic s aktívnym potlačovaním okolitého ruchu. Spomína sa aj zvýšená odolnosť voči prachu a vode (stupeň krytia IP67).

Otázna je dostupnosť na jednotlivých trhoch. Prvé správy zatiaľ hovoria len o predaji prostredníctvom amerického operátora T-Mobile. Očakáva sa však aj predaj cez iných partnerov.

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.