Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Nokia N90 označená ako multimediálny telefón roka

-PR- Spoločnosť Nokia dnes oznámila, že jej multimediálny produkt Nokia N90 získal ocenenie Európsky multimediálny telefón roka 2005–2006 od asociácie EISA (European Imaging and Sound Association), ktorá je najväčším združením odborných publikácií v Európe. Telefón Nokia N90 získal toto ocenenie vďaka výnimočnej kvalite a rade jedinečných funkcií, čo ho robí jedným z najvýkonnejších zariadení na trhu.
Tlačová správa:

EISA ocenila Nokiu N90 ako skutočne najlepší multimediálny telefón svojho druhu, ktorý je plne vybavený rozvinutými funkciami z oblastí foto, video, audio a prenosu správ. EISA tiež vyzdvihla Carl Zeiss optiku, ktorá umožňuje plnohodnotné fotografovanie vrátane zachytávania a úpravy dvojmegapixlových digitálnych fotografií a videozáznamov vo formáte MPEG 4 s rozlišovacou schopnosťou 352x288.

EISA je najväčšia mediálna organizácia v Európe, ktorá zastrešuje 50 členov z oblasti audio, video, foto a mobilnej elektroniky dvadsiatich európskych krajín. Na konci júna sa všetci členovia EISA schádzajú pri udeľovaní Európskych cien. Porota každoročne vyberá najlepšie zariadenie v rôznych kategóriách z produktov predstavených počas predchádzajúcich dvanástich mesiacov.

Nokia N90 bola ohlásená v apríli ako vlajkový fotografický produkt nového radu high-end prístrojov Nokia Nseries. Tento prístroj uspokojí aj toho najnáročnejšieho fotografa a to najmä vďaka kvalitnej optike Carl Zeiss a množstve pokročilých fotografických funkcií.

"Nokia N90 pozdvihla štandard pre mobilné zariadenia a zároveň si vyslúžila uznanie od popredných spotrebiteľských publikácií v Európe, z čoho máme obrovskú radosť," povedal Tuula Rytilä-Votila, riaditeľ multimediálnej divízie spoločnosti Nokia pre región EMEA.
"Toto ocenenie je potvrdením správnosti stratégie produktového radu Nokia Nseries, správnosti vývoja vysoko výkonných multimediálnych zariadení, ktoré prispejú k nástupu plnohodnotnej digitálnej konvergencie."
Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.