Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

CeBIT 2006: LG KG320 - štýlová elegancia

Firma LG predstavila na tohtoročnom CeBITe niekoľko noviniek. Medzi nimi patrí k najzaujímavejším model KG320, ktorý v sebe spája eleganciu, štýl a pokročilé funkcie, zastúpené technológiou Bluetooth, USB Mass Storage, kvalitným displejom a 128 MB integrovanej pamäte. Živé fotky.

LG KG320 sa radí do kategórie štýlových telefónov. Na výšku meria 95 mm, šírka je 45 mm a hrúbka iba 9 mm. Jeho hmotnosť by sa podľa nepotvrdených informácií mala vtesnať pod magickú hranicu 100 g. Telo je vyrobené z tmavého plastu imitujúceho kov, klávesnica je dokonale plochá. Hlavným ovládacím prvkom je joystick.

Kliknite pre zväčšenie Kliknite pre zväčšenie Kliknite pre zväčšenie

Displej meria po uhlopriečke 1,7 palca, dokáže zobraziť až 262 tisíc farieb a pracuje v rozlíšení 176 x 220 obrazových bodov. Zavoláte si s ním v GSM pásmach 900, 1800 a 1900 MHz, podpora sietí tretej generácie chýba. Dátové prenosy zvládne iba na úrovni pomalého GPRS, s rýchlymi dátami si neporadí. Na krátke vzdialenosti môžete komunikovať s okolím cez Bluetooth neznámeho štandardu. K počítaču ho pripojíte pomocou USB káblu. Telefón dokonca zvláda aj režim USB Host. Tu ale dobrú myšlienku degraduje pomalé rozhranie USB 1.1.

Kliknite pre zväčšenie Kliknite pre zväčšenie Kliknite pre zväčšenie

LG KG320 si rozumie aj s multimédiami, svoje obľúbené pesničky môžete uložiť do pamäte veľkej 128 MB, ktorá sa ale nedá rozšíriť pamäťovými kartami. Na zadnej strane sa nachádza kamera pracujúca v rozlíšení 1,3 Mpix so vstavaným bleskom.

Kliknite pre zväčšenie Kliknite pre zväčšenie Kliknite pre zväčšenie
Zdroj obrázkov: mobileburn.com

Zatiaľ nie je známe, kedy LG vypustí svoj nový mobilný telefón na pulty predajní, ale pravdepodobne tak učiní spolu s ostatnými novinkami na konci druhého, alebo začiatkom tretieho kvartálu 2006.

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.