Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Orange: Poplatok za úhradu faktúry v predajniach, zvýhodnia sa iné spôsoby

Orange: Poplatok za úhradu faktúry v predajniach, zvýhodnia sa iné spôsoby

Podľa informácií čitateľa spoplatní operátor Orange platenie faktúr na predajných miestach. Od 1. septembra si za tento spôsob priplatíte 25 Sk (ak účastník bude platiť za viac svojich faktúr súčasne, zaplatí poplatok len raz). Cieľom je odbremeniť predajne.

Operátor zároveň zákazníkom, ktorí si od 1. augusta do konca roka aktivujú Elektronickú faktúru alebo platbu inkasom, venuje 100 SMS mesačne na dva mesiace do vlastnej siete. Účastníci s kreditnými paušálmi získajú 50 Sk kredit mesačne na 2 mesiace. Pokiaľ si aktivujete obe služby súčasne, získate zdrojnásobené bonusy - 200 SMS, resp. 100 Sk. Operátor túto skupinu zákazníkov taktiež zaradí do žrebovania o ceny.

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.