T-Mobile: 11 mobilov za euro k paušálom Podľa seba 1

T-Mobile: 11 mobilov za euro k paušálom Podľa seba 1

Operátor T-Mobile informoval, že do 8. decembra ponúkne 11 telefónov za cenu 1 € k programom Podľa seba 1 resp. aj Podľa seba 1+1, ktorý si možno aktivovať po predložení kupónu od známeho alebo za istých okolností aj vlastného kupónu, ak ho dostanete poštou (hoci T-Mobile kupóny zákazníkom pred koncom viazanosti neposiela, je možné, že by ich získali pri viacerých aktívnych číslach s rôznymi dobami viazanosti).

Špeciálne v týždni od 1. do 8. decembra 2009 operátor ponúkne za euro tieto štyri telefóny:

Posledné tri telefóny doposiaľ neboli pre paušál v ponuke. Niektoré z nich boli aj k vyšším paušálom (55 Viac, Relax 60, 250 SMS Viac a Fix 16) drahšie, stáli od 29 do 39 eur. Pre tieto paušály sa preto dá očakávať ich zlacnenie.

Okrem toho bude v decembri k dispozícii za 1 € k týmto programom aj ďalších sedem telefónov - myPhone CPA Halo, LG GB220, Nokia 1662, Nokia 2330, Samsung S3100, Sony Ericsson S312 a W395. Posledný telefón stál doteraz 39 eur (1 175 Sk), ostatné boli v ponuke aj doposiaľ za euro.

Z ponuky lacných mobilov pravdepodobne vypadáva dopredajový Samsung C3050.

TIP: Prehľad súčasných akcií operátorov | Dnešné ceny mobilov a zariadení v Orange, T-Mobile a O2

Diskusia / 9
>
Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne pridaný.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Informačné e-maily vám budú zasielané maximálne dvakrát do mesiaca a veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Súhlasím s pravidlami newsletteru Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Azet.sk, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ
portálu. Spravodajská licencia vyhradená.

PRIHLÁSENIE

Ak chcete komentovať, musíte sa prihlásiť do siete médií Azet.sk.
Chcete sa prihlásiť?

Áno Nie

Ak nemáte ešte prihlasovanie meno, zaregistrujte sa.

MIGRÁCIA ÚČTOV

Pokiaľ ste využívali pôvodné prihlásenie na Živé.sk a MobilMania.sk, preneste si svoje konto - hneď po úspešnom zaregistrovaní a prihlásení pod Azet kontom.

Viac informácií o migrácii a redizajne môžete získať na tejto stránke