Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

O2 prestal vyberať aktivačné zálohy. Pri prenesení čísla

O2 prestal vyberať aktivačné zálohy. Pri prenesení čísla

Operátor O2 už nevyberá zálohu 20 eur (603 Sk) od nových zákazníkov, ktorí si do jeho siete prenesú číslo. MobilManii to potvrdil hovorca operátora René Parák.

Nezáleží pritom, či zákazník v konkurenčnej sieti využíval paušál alebo predplatenú kartu, ani ako dlho bol zákazníkom. Podľa Paráka boli zálohy zrušené k 22. marcu.

Dvadsaťeurová záloha naďalej zostáva v platnosti pre nových zákazníkov O2, ktorí chcú využívať fakturované služby. Operátor ju zaviedol pred dvoma rokmi v rámci boja proti neplatičom. Zálohy po čase vracia, zároveň nepožaduje žiaden ďalší aktivačný poplatok. Ten je u konkurencie 11,58 € / 349 Sk (Orange) a 9,92 Sk / 300 Sk (T-Mobile). Ani jeden z operátorov ho neplánuje zrušiť.

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.