Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Sony Ericsson Nozomi: Chystá sa nástupca Xperie arc

Sony Ericsson Nozomi: Chystá sa nástupca Xperie arc

Spoločnosť Sony Ericsson pripravuje nový smartphone s kódovým označením LT26i Nozomi, ktorý sa pravdepodobne stane novou vlajkovou loďou portfólia výrobcu. Nahradí tak najvybavenejší Sony Ericsson súčasnosti - model Xperia arc, resp. arc S.

TIP: Test Sony Ericsson Xperia arc: Nabitý multimédiami

Zobrazovacia jednotka zariadenia by mala dosiahnuť veľkosť 4,3 palca pri rozlíšení 1 280 × 720 obrazových bodov. Chystanú novinku má poháňať dvojjadrový procesor s taktovacou frekvenciou 1,5 GHz, ktorému bude sekundovať pamäť RAM s kapacitou 1 GB.


Sony Ericsson Ericsson LT26i Nozomi

Z obrázkov je jasné, že smartphone bude používať operačný systém Android 2.3.5 Gingerbread. Ten by mal byť následne aktualizovaný na nedávno predstavený Android 4.0 Ice Cream Sandwich, ktorý prináša mnoho vylepšení a nových funkcií.

TIP: Android 4.0: Od základov vynovený systém

Smartphone Sony Ericsson Nozomi by sa mohol oficiálne ukázať na podujatí CES 2012, ktoré sa bude konať v januári budúceho roka v Las Vegas, respektíve na kongrese MWC 2012 v Barcelone. Téme sa venoval server GSMarena.com.

 

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.