Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Panasonic by mal predstaviť Android s fotoaparátom Lumix

Panasonic by mal predstaviť Android s fotoaparátom Lumix

Podľa nešpecifikovaných zdrojov portálu Pocket-Lint by japonský producent mal budúci týždeň na kongrese MWC 2012, ktorý sa bude konať v Barcelone, predstaviť high-endový smartphone so špičkovou výbavou a integrovanou fototechnológiou Lumix.

Novinka má bežať na operačnom systéme Android, samozrejmosťou je taktiež dvojjadrový procesor. Na rozdiel od modelu Eluga, ktorým sa Panasonic vracia na európske trhy, však pravdepodobne nebude využívať OLED displej. Ďalšie podrobnosti nie sú známe.

„Prémiový“ smartphone by sa tak zaradil medzi najlepšie fotomobily súčasnosti. Špekuluje sa taktiež či bude novinka disponovať aj optickým zoomom. Tým pádom by mohla prekonať špičku v tejto oblasti, medzi ktorú zaraďujeme Nokiu N8, iPhone 4S či Samsung Galaxy S II. Nástupcu svojho fotomobilu však chystá aj Nokia. Boj o prvé priečky v tejto oblasti sa tak zrejme nebude uberať len v naháňaní megapixlov, ako tomu bolo doposiaľ.

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.