Používaním stránok prevádzkovaných Azet.sk, a.s. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.OK Viac info
http://www.zive.sk/top-produkt-2014

Internet cez Easy Free niekedy vypadáva, priznáva Telekom

Internet cez Easy Free niekedy vypadáva, priznáva Telekom

Záhadné prerušovanie dátovej prevádzky na kartách Easy Free pokračuje. Hoci ho operátor skúšal riešiť už minulý víkend, pomohol napokon len časti čitateľov. Ďalší stále registrujú občasné niekoľkominútové výpadky, sporadicky i dlhšie. Niektorí z používateľov sa zároveň nedokážu pripojiť večer po 22. hodine približne do pol jednej v noci.

Slovak Telekom priznáva, že situáciu rieši len postupne. „Na vybraných Easy Free kartách registrujeme prerušenia dátovej prevádzky v určitých časových intervaloch. Prerušenia priebežne odstraňujeme – v prvom rade sa snažíme o ich maximálne skrátenie a postupne dosahujú čoraz nižšiu intenzitu a týkajú sa menšieho počtu zákazníkov,“ uviedol hovorca Andrej Gargulák.

Oprava chýb je postupná a zaberá veľa času, priznáva Gargulák: „Vzhľadom na selektívny charakter prerušení je ich identifikácia náročnejšia, no vynakladáme všetko úsilie pre dosiahnutie bezproblémovej prevádzky.“ Zároveň potvrdil, že problém sa týka len majiteľov kariet s Easy Free.

Začiatkom týždňa operátor uvádzal, že od minulej soboty funguje dátová prevádzka na kartách Easy Free „bez akýchkoľvek komplikácií“. MobilManii to potvrdili i viacerí čitatelia a pripojenie fungovalo bez problémov aj na redakčných testovacích kartách. Po obdržaní nových hlásení o nefunkčnosti sme situáciu ďalej riešili s operátorom, aj poskytnutím čísel čitateľov, ktorí nám na to dali súhlas.

Máte kartu Easy Free? Ak vám nefunguje v niektorých časoch alebo po istej dobe od pripojenia internet, prosíme napíšte nám detaily cez tento formulár.

Vyberáme pod stromček  
Diskusia / 160
>
Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne pridaný.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Informačné e-maily vám budú zasielané maximálne dvakrát do mesiaca a veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Súhlasím s pravidlami newsletteru Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Azet.sk, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.