Používaním stránok prevádzkovaných Azet.sk, a.s. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.OK Viac info
http://www.zive.sk/top-produkt-2014

Virtuálny operátor FunFón má stotisíc zákazníkov

Virtuálny operátor FunFón má stotisíc zákazníkov

FunFón oslavuje významný míľnik. Jeden a pol roka od svojho štartu prekročil hranicu stotisíc aktívnych zákazníkov.

Mobilný projekt Fun rádia začal svoju prevádzku v októbri 2010. Ide o takzvaného virtuálneho operátora, keďže nemá vlastnú sieť a využíva kapacity Orangeu. Lákadlom FunFónu sú najmä volania na tri vybrané čísla vo vlastnej sieti na tri roky zadarmo.

Podľa marketingového manažéra FunFónu, Róberta Somogyiho, sa stal virtuálny operátor štvrtou najsilnejšou a najobľúbenejšou značkou mobilnej komunikácie na Slovensku. Index spokojnosti dosahuje údajne 89 bodov a operátor boduje najmä u mladej generácie.

Nedávno zverejnil zákaznícke štatistiky aj ďalší z virtuálnych operátorov, Tesco Mobile. Ten využíva sieť O2. Koncom minulého roka evidoval viac než 58 tisíc zákazníkov.

Vyberáme pod stromček  
Diskusia / 53
>
Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne pridaný.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Informačné e-maily vám budú zasielané maximálne dvakrát do mesiaca a veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Súhlasím s pravidlami newsletteru Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Azet.sk, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.