Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Windows Phone 8 majú dostať všetky smartfóny s verziou 7.5 Mango či Refresh (video)

Windows Phone 8 majú dostať všetky smartfóny s verziou 7.5 Mango či Refresh (video)

Nuno Silva, vývojár z portugalskej pobočky Microsoftu, na videu potvrdil doposiaľ nejasnú záležitosť ohľadom aktualizácie na budúcu verziu systému s kódovým označením Windows Phone 8 Apollo. Update bude podľa jeho slov dostupný pre všetky zariadenia s operačným systémom Windows Phone  7.5 Mango, resp. Refresh.

Veríme, že túto informáciu čoskoro potvrdí aj samotný Microsoft. Aktualizácie by sa teda mali dočkať aj majitelia starších zariadení prvej generácie. Jedná sa napríklad o smartfóny Samsung Omnia 7 a LG Optimus 7 či prístroje od HTC vrátane modelu HD7.

Update by teda samozrejme dostali aj minuloročné novinky, napríklad Nokia Lumia 710Lumia 800 či modely Samsung Omnia W, HTC TitanHTC Radar.

Windows Phone 8 Apollo má priniesť množstvo noviniek. Čo sa týka nových zariadení, budúca verzia systému bude napríklad podporovať dvojjadrové procesory, HD displeje či technológiu NFC. Téme sa venoval server WMPowerUser.com.

TIP: Prvé informácie o Windows Phone 8 Apollo: HD displeje či NFC

 

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.