Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Apple zvoláva vývojárov, špekuluje sa aj o predstavení nového iPhonu

Apple zvoláva vývojárov, špekuluje sa aj o predstavení nového iPhonu

Prestížny event organizovaný spoločnosťou Apple určený pre vývojárov sa začne v kalifornskom San Fraciscu 11. júna a potrvá päť dní. Na konferencií sa okrem iného očakáva aj predstavenie nasledovníka populárneho smartfónu iPhone 4S.

O júnovom predstavení nového iPhonu sa špekuluje už dlhší čas. Z neoverených informácií má priniesť rozmernejší displej, štíhlejšie telo či nový dizajn. Uniknutým a neovereným informáciám sme sa už venovali v samostatnom článku.

Stále však nie je jasné, či Apple nedodrží približné ročný cyklus a nový iPhone predstaví až na jeseň, teda približne rok po uvedení iPhonu 4S. Na druhej strane na konferencii WWDC boli v uplynulých rokoch predstavené modely iPhone 3GS či iPhone 4.

Svoj kľúčový model zakrátko predstaví aj Samsung. Uvedenie top modelu Galaxy S III je naplánované na 3. mája.

Primárne je však konferencia určená pre vývojárov, ktorí sa počas trvania zoznámia s ďalším smerovaním mobilnej platformy iOS či desktopového systému OS X Mountain Lion.

Počas konferencie odznie viac ako sto technicky zameraných prednášok popredných inžinierov spoločnosti z Cupertina. V závere konferencie sa budú udeľovať ceny Apple Design Awards pre najlepšie aplikácie uplynulého roka.

 

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.