Apple zvoláva vývojárov, špekuluje sa aj o predstavení nového iPhonu

Apple zvoláva vývojárov, špekuluje sa aj o predstavení nového iPhonu

Prestížny event organizovaný spoločnosťou Apple určený pre vývojárov sa začne v kalifornskom San Fraciscu 11. júna a potrvá päť dní. Na konferencií sa okrem iného očakáva aj predstavenie nasledovníka populárneho smartfónu iPhone 4S.

O júnovom predstavení nového iPhonu sa špekuluje už dlhší čas. Z neoverených informácií má priniesť rozmernejší displej, štíhlejšie telo či nový dizajn. Uniknutým a neovereným informáciám sme sa už venovali v samostatnom článku.

Stále však nie je jasné, či Apple nedodrží približné ročný cyklus a nový iPhone predstaví až na jeseň, teda približne rok po uvedení iPhonu 4S. Na druhej strane na konferencii WWDC boli v uplynulých rokoch predstavené modely iPhone 3GS či iPhone 4.

Svoj kľúčový model zakrátko predstaví aj Samsung. Uvedenie top modelu Galaxy S III je naplánované na 3. mája.

Primárne je však konferencia určená pre vývojárov, ktorí sa počas trvania zoznámia s ďalším smerovaním mobilnej platformy iOS či desktopového systému OS X Mountain Lion.

Počas konferencie odznie viac ako sto technicky zameraných prednášok popredných inžinierov spoločnosti z Cupertina. V závere konferencie sa budú udeľovať ceny Apple Design Awards pre najlepšie aplikácie uplynulého roka.

 

Diskusia / 19
>
Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne pridaný.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Informačné e-maily vám budú zasielané maximálne dvakrát do mesiaca a veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Súhlasím s pravidlami newsletteru Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Azet.sk, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ
portálu. Spravodajská licencia vyhradená.

PRIHLÁSENIE

Ak chcete komentovať, musíte sa prihlásiť do siete médií Azet.sk.
Chcete sa prihlásiť?

Áno Nie

Ak nemáte ešte prihlasovanie meno, zaregistrujte sa.

MIGRÁCIA ÚČTOV

Pokiaľ ste využívali pôvodné prihlásenie na Živé.sk a MobilMania.sk, preneste si svoje konto - hneď po úspešnom zaregistrovaní a prihlásení pod Azet kontom.

Viac informácií o migrácii a redizajne môžete získať na tejto stránke