Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

O2: Štartovná karta O2 Fér v e-shope s „Mojim trom“ zadarmo

O2: Štartovná karta O2 Fér v e-shope s „Mojim trom“ zadarmo

Mobilný operátor O2 ponúka kartu „O2 Fér Mojim Trom Plus“ so službou, ktorá umožňuje volania na tri čísla zadarmo, na mesiac za úvodný poplatok 0,01 eura za kartu. Ponuka trvá do 31. júla a je platná iba pri objednaní SIM karty z O2 e-shop-u.

Ceny hovorov sú zhodné so základnou ponukou O2 Fér, t.j. pri volaní do všetkých sietí v SR a do ČR, AT, PL, HU, GB a Írska 0,13 eura za minútu hovoru, cena jednej SMS do spomenutých krajín je 0,06 eura a tiež platí volanie po tretej minúte do siete O2 zadarmo.

Karta sa predáva s nulovým kreditom a podmienkou pre získanie služby Mojim trom je prvotné navýšenie kreditu, z ktorého vám následne bude odrátaný aktivačný poplatok jeden eurocent.

Pri kúpe karty v niektorej z O2 predajni je cena O2 Fér karty 3,49 eura s prednabitým kreditom 1,83 eura. Pri tejto karte platí, že ak si navýšite kredit do 15 dní, môžete si vybrať jedného známeho a s ním volať 3 mesiace zadarmo.

Živé.sk a MobilMania.sk e-mailom Zaregistrujte si svoju e-mailovú adresu na denný odber aktuálnych článkov.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne zaregistrovaný.
Pre dokončenie prosím kliknite na odkaz v e-maili, ktorý ste obdržali na Vami zadanú e-mailovú adresu.
ŽIVÉ.SK A MOBILMÁNIA.SK MAILOM Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
Nájdete nás aj na:
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich
prevádzkovateľ portálu. Spravodajská licencia vyhradená.